קלפי מלאכים - המספר 313

המלאך היוצר

מספרי מלאכים 313

313 מייצג אהבה עצמית, לא לוותר על החלומות, לשחרר אנשים ודפוסי התנהגות שלא משרתים. יש להיזהר מהקמת חומות הגנה. זה הזמן למימוש הרעיון.

המספר 313 בנומרולוגיה

המשמעות הנומרולוגית של המספר 313 היא עבודה קשה ושחרור רגשות שליליים ומתח. על האדם להאמין בכוחו וביכולותיו, עליו לסמוך על עצמו. המספר 1 הוא העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי עם המספר  3 שהוא אדם בעל דמיון, רוחב לב, כשרון, התלהבות ואופטימיות. הוא מחפש השכלה, בעל תואר, ובעלי מזל, אדם של יצירה. שני מספרים זכריים שנותנים את הטון, האחד מביא אסרטיביות, נתינת הוראות, אינדיבידואליות, יצירתיות, עם השלוש שמביא את כושר הביטוי העצמי, את יכולת הלמידה ואת הריכוז.

המשמעות של מספר 313 היא אהבה עצמית, לא לוותר על החלומות, האדם צריך לשחרר הרגלים, אנשים, מצבים ודפוסי התנהגות שכבר לא משרתים אותו. על האדם להיות סבלן עם עצמו ועם אחרים, להביא חמלה לחייו. תמיכת משפחתית חשובה. מספר המדגיש שיש טוב בכל אתגר הניצב בפני האדם, חשוב לחשוב מחוץ לקופסה ולפתח את היצירתיות. להקדיש זמן לגוף הפיזי להזין אותו פיזית, רגשית ונפשית. האדם כאן על כדור הארץ עם סיבה, והסיבה היא לפתח את היצירתיות הפנימית שלו ולהשתמש בה בחוכמה כדי להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמו ולעזור לאחרים. הזדמנויות רבות נקרות בפניו, ואם הוא לא ישים לב, הוא יפספס אותן. אנרגיות חיוביות אינטנסיביות נמצאות סביבו, יצירתיות וחוכמה פנימית שורה על האדם, התפתחות עצמית, אופטימיות, שינויים.

בזוגיות מספר 313 הוא המספר של האהבה, הנפש התאומה יציבה ואחראית וממלאת את ליבו באהבה והבנה. האדם אהוב ונתמך במערכת היחסים שלו, צריך להילחם עבור אהוביו ולפתוח את ליבו.

למספר 313 נטייה חזקה להקמת חומות הגנה סביב עצמו, בריחה לעולם הדמיון, דיכאונות ועצבות, ביקורתיות. חשוב שהאדם  יזהר ממצבי רוח קשים, מאי הבחנה והבנת המציאות, מעוקצנות, מפחד להיכשל ומנטייה להתמכרויות.

בנומרולוגיה המספר 222 פירושו שהאדם זקוק לתחושת שלווה, אמון ואיזון בחייו. מעודד ליצור שלום והרמוניה. להיות אמתי ונאמן לדרך החיים, להאמין בעצמו ולהיות בעל ביטחון עצמי. מביא מסר של תקווה, התגשמות של חלומות, התפתחות אישית והאהבה עצמית. תגמול על עבודה יגיע בקרוב, חשוב להמשיך ולהתקדם למרות האתגרים. חשיבה חיובית המושכת אנרגיה חיובית תעזור לאדם לזהות הזדמנויות העומדות בפניו, לסמוך על האינטואיציה והאינסטינקט. המספר מייצג מצבים שבהם הכוחות של האדם מופנים לכיוון הנכון בחייו. חשוב לאמץ ביטחון עצמי, להאמין בכוחות הפנימיים הקיים באדם, להיות עקבי ומחויב לעשייה, סבלני וסובלני כלפי עצמו וכלפי אחרים.

בזוגיות חשוב למצוא בן זוג חזק שיוביל קדימה, שיאמין באדם שיעודד אותו לביטחון עצמי. קיימת נטייה לתלות במערכת היחסים. יושר וכנות חשובים ביותר.

למספר 222 יש נטייה להססנות, לקושי בקבלת החלטות, לגאוותנות, לדרמטיזציה של בעיות. בגלל רגישותו, חוסר השקט שבו ומצבי הרוח שעולים ויורדים הוא נוטה לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות. חולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע.

בנומרולוגיה 123 הוא מספר המייצג את הצעדים שעל האדם לנקוט כדי להתקדם לפסגה כדי להגיע לשלווה ולהרמוניה בחיים. מספר המעורר מוטיבציה, מדרבן. קיימת בו חוכמה רבה המאפשרת להבין מהו נתיב החיים להאיר את הדרך. אוהב סדר ואירגון ומלא השראה ותקווה. במסירות, בהתמדה ובשליטה יוכל האדם להגיע לפסגת ההר. מספר של יעילות.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה. מחפש אדם שיוביל אותו קדימה שיודע לנהל ולהדריך לדוגמה אדם המובל בידי המספרים 1 ו 4 מזלם הטוב מוביל אותו למצוא את הלהבה התאומה שלו. תקשורת חשובה בין בני הזוג

אדם של 1 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. בגלל רגישותו הרבה של המספר 2, יש בו חוסר השקט ונטייה למצבי רוח שעולים ויורדים הם נוטים לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות, וחולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע. על ה 3 להיזהר ממשיכת תשומת לב, מנהנתנות, ומאפקט פיטר פן. במצבים של חוסר איזון האופטימיות מפנה דרך לספק, ושמחת החיים מפנה מקום לדיכאון. הם עלולים להיות פזורי נפש, חסרי סובלנות, נוטה לפזר כוחות.

שינויים שמגיעים ישנו את נקודת המבט, את הראייה של החיים. הזדמנויות מגיעות והחיים ינועו לכיוונים חדשים. השינויים נחוצים לצמיחה הרוחנית. דלתות נסגרות וזהו סוף של פרק בחייו של האדם, חשוב לזכור שכאשר דלת אחת נסגרת, נפתחת לאדם דלת אחרת. עליו לקחת אחריות לחיים כדי להשיג ולהגשים מטרות. מסמל שינוי חיובי, כל שמכוונים אליו יתממש. שאיפות גבוהות מובילות לנתיב חיים גבוה, כל עוד יש נחישות והשראה.

בזוגיות חשוב לסמוך על בן הזוג. החיבור הוא קרמתי והאדם חייב להאמין בו. האדם מתנהג ברומנטיות ובקשר שלו.

למספר 19 יש נטייה להרגיש מלא ויודע הכול, לכן מקשה עליו ללמוד דברים חדשים, האגו מוביל אותו. נטייה לכוחנות חשוב לסגור מעגלי חיים