קלפי מלאכים - המספר 2222

האם האלוהית

מספרי מלאכים 2222
2222 מייצג כוח, עוצמה, עשייה, חוכמה וכישרון, אדם שהופך חלומות למציאות ולהצלחה. יש להזהר מעצלות ומפחדים, מהרצון להגיע למטרה מייד. זה הזמן להסיר מחסומים.

המספר 2222 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 2222 הוא המספר של הבנאי הגדול, זה שמוביל תהליכים לכדי בנייה ויצירה. כל מה שנעשה בידו נעשה בקנה מידה גדול ומרשים ביותר. מכיל ארבע פעמים את המספר 2 שמסמל את הניגודים, את הדואליות, הוא נגטיבי, פסיבי ונשי, מאזן. אדם בעל כושר שכנוע. טוב בעבודת צוות, רגיש, בעל דמיון דיפלומטי. אדם אינטואיטיבי, מכיל, קשוב, אימהי. לכן מרבע את כוחו ויכולותיו. אדם שמתקומם נגד חוקים מתמרד בשלטון ובממסד. מגשים עצמו בעבודה עם קבוצות גדולות. יודע לקדם רעיונות ורפורמות חדשות. עליו להיזהר מעקשנות, מחומרנות וחומריות, מאיטיות מחשבתית. מספר קשה לנשים שכן הופך אותן למסרסות.

המספר 2222 בנומרולוגיה מזוהה עם אדם של כוח ושל עוצמה, איש של עשייה, חכם ומוכשר, אדם שהופך חלומות למציאות ולהצלחה, כריזמטי. אינטואיציה חזקה לצד גישה ממושמעת ומדעית לאתגרי החיים. יכולות מנהיגות, שאפתנות, ביטחון עצמי גבוה, אהבה ליעדים בלתי אפשריים ולהשגתם על ידי צמצום כל חלק של הבעיה למשימה ברת ביצוע. מסוגל לגייס אחרים כדי לעזור להשיג את המשימות הבלתי אפשריות שלו. האדם המצליח והמאושר בהשפעת המספר 2222 הוא זה שמיישם את היכולות שלו למטרה גבוהה למשהו שיועיל לכולם. אוהב לעבוד עבודת ידיים. מסור לעבודה שלו, אוהב לעבוד בתוך מערכת מאורגנת וחכמה. המשמעות של המספר 2222 סובבת סביב שלווה. כדי להשיג שלווה על האדם להיות מאוזן בכל תחומי חייו. הרמוניה וזרימה בריאות ואושר חשובים לו ביותר. הטיפול בעצמי, לפתוח את עצמו לפעילויות שיעזרו לו לשפר את עצמו ולשפר את איכות חייו גם הם חשובים. זה הזמן למלא את עצמו באהבה, באושר, בשמחה, באמון ובשפע. סמל של שלום ושל הרמוניה. האדם יכול לחיות את חיי החלומות שלו. זמן להתמקד בעצמו וללכת אחרי מה שישמח אותו. שיפוט מאוזן ומודעות אינטואיטיבית, דיפלומטיה ועשיית שלום.

בזוגיות קיימת אוריינטציה משפחתית אוהבת ומלאת דמיון, יאהב עמוקות ויעשה דברים מוחשיים כדי לבטא את האהבה הזו. זמן של שלווה, של יציבות ושל אושר עם בן הזוג. הם משקפים זה לזה את אתגרי החיים וכך הם משתפרים וגדלים.

מספר 2222 גורם לפעמים לאדם לעצלות, אובדן תשומת לב או חרדה שנגרמים מהפעלת לחץ על עצמו. רצון להגיע לגדולה מידית. לא אוהב שמפריעים לו או מטרידים אותו ולכן נראה לפעמים כמתבודד. נסוג מעימותים. לא שגרתי, מוזר ואקסצנטרי.