קלפי מלאכים - המספר 222

המלאך המכיל

מספרי מלאכים 222

222 פירושו שהאדם זקוק לתחושת שלווה, אמון ואיזון בחייו. מעודד ליצור שלום והרמוניה.
יש להיזהר מהססנות ומקושי בקבלת החלטות. זה הזמן להיות החלטי

המספר 222 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה 222 מייצג אדם אינטואיטיבי, יודע לאזן בין ניגודים טוב בעבודת צוות ומצליח בשותפות כי יודע להיות מספר 2. אדם בעל דמיון דיפלומטי מבצע רעיונות של אחרים, אוהב חברת אנשים. יודע להתאים עצמו לאחרים בכך שמחפש מכנה משותף ואמון. בעל כושר שכנוע. האדם כמו אימא אדמה, המקבלת את קרני השמש, תלויה בה אבל יוצרת יצירות משלה. אדם עדין, ותרן שרואה את כל הפרטים ואת השלם. הוא המספר של הבנאי הגדול, זה שמוביל תהליכים לכדי בנייה ויצירה. כל מה שנעשה בידו נעשה בקנה מידה גדול ומרשים ביותר. מכיל שלוש פעמים את המספר 2 כך שעוצמתו של המספר גדלה.

בנומרולוגיה המספר 222 פירושו שהאדם זקוק לתחושת שלווה, אמון ואיזון בחייו. מעודד ליצור שלום והרמוניה. להיות אמתי ונאמן לדרך החיים, להאמין בעצמו ולהיות בעל ביטחון עצמי. מביא מסר של תקווה, התגשמות של חלומות, התפתחות אישית והאהבה עצמית. תגמול על עבודה יגיע בקרוב, חשוב להמשיך ולהתקדם למרות האתגרים. חשיבה חיובית המושכת אנרגיה חיובית תעזור לאדם לזהות הזדמנויות העומדות בפניו, לסמוך על האינטואיציה והאינסטינקט. המספר מייצג מצבים שבהם הכוחות של האדם מופנים לכיוון הנכון בחייו. חשוב לאמץ ביטחון עצמי, להאמין בכוחות הפנימיים הקיים באדם, להיות עקבי ומחויב לעשייה, סבלני וסובלני כלפי עצמו וכלפי אחרים.

בזוגיות חשוב למצוא בן זוג חזק שיוביל קדימה, שיאמין באדם שיעודד אותו לביטחון עצמי. קיימת נטייה לתלות במערכת היחסים. יושר וכנות חשובים ביותר.

למספר 222 יש נטייה להססנות, לקושי בקבלת החלטות, לגאוותנות, לדרמטיזציה של בעיות. בגלל רגישותו, חוסר השקט שבו ומצבי הרוח שעולים ויורדים הוא נוטה לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות. חולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע.

בנומרולוגיה 123 הוא מספר המייצג את הצעדים שעל האדם לנקוט כדי להתקדם לפסגה כדי להגיע לשלווה ולהרמוניה בחיים. מספר המעורר מוטיבציה, מדרבן. קיימת בו חוכמה רבה המאפשרת להבין מהו נתיב החיים להאיר את הדרך. אוהב סדר ואירגון ומלא השראה ותקווה. במסירות, בהתמדה ובשליטה יוכל האדם להגיע לפסגת ההר. מספר של יעילות.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה. מחפש אדם שיוביל אותו קדימה שיודע לנהל ולהדריך לדוגמה אדם המובל בידי המספרים 1 ו 4 מזלם הטוב מוביל אותו למצוא את הלהבה התאומה שלו. תקשורת חשובה בין בני הזוג

אדם של 1 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. בגלל רגישותו הרבה של המספר 2, יש בו חוסר השקט ונטייה למצבי רוח שעולים ויורדים הם נוטים לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות, וחולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע. על ה 3 להיזהר ממשיכת תשומת לב, מנהנתנות, ומאפקט פיטר פן. במצבים של חוסר איזון האופטימיות מפנה דרך לספק, ושמחת החיים מפנה מקום לדיכאון. הם עלולים להיות פזורי נפש, חסרי סובלנות, נוטה לפזר כוחות.

שינויים שמגיעים ישנו את נקודת המבט, את הראייה של החיים. הזדמנויות מגיעות והחיים ינועו לכיוונים חדשים. השינויים נחוצים לצמיחה הרוחנית. דלתות נסגרות וזהו סוף של פרק בחייו של האדם, חשוב לזכור שכאשר דלת אחת נסגרת, נפתחת לאדם דלת אחרת. עליו לקחת אחריות לחיים כדי להשיג ולהגשים מטרות. מסמל שינוי חיובי, כל שמכוונים אליו יתממש. שאיפות גבוהות מובילות לנתיב חיים גבוה, כל עוד יש נחישות והשראה.

בזוגיות חשוב לסמוך על בן הזוג. החיבור הוא קרמתי והאדם חייב להאמין בו. האדם מתנהג ברומנטיות ובקשר שלו.

למספר 19 יש נטייה להרגיש מלא ויודע הכול, לכן מקשה עליו ללמוד דברים חדשים, האגו מוביל אותו. נטייה לכוחנות חשוב לסגור מעגלי חיים