קלפי מלאכים - המספר 2020

אלוהי ההרמוניה

מספרי מלאכים 2020

2020 המספר מסמל הגשמה של שאיפות ושל חלומות שהופכים למציאות. יש להזהר מתלות ומרגישות יתר. זה הזמן לראות את התמונה הרחבה.

המספר 2020 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 2020 מכיל את המספר 2 שמסמל את הניגודים, את הדואליות, הוא נגטיבי, פסיבי ונשי, מאזן. אדם בעל כושר שכנוע. טוב בעבודת צוות, רגיש, בעל דמיון דיפלומטי. אדם אינטואיטיבי, מכיל, קשוב, אימהי. יחד עם הספרה 0 שמעצימה את המספר והופכת את רגישותו לעוצמתית יותר ולכן מאפשרת  לו להגיע למצב של תודעה גבוה.

המספר מסמל הגשמה של שאיפות ושל חלומות שהופכים למציאות. מאחורי הקלעים בחייו של האדם קורים אירועים שיביאו הזדמנויות לצמיחה ולהתפתחות. חשוב לראות את התמונה הרחבה, היה סבלן והחזק מעמד באתגרים. שינויים רגשיים ימלאו את עולמו של האדם עליו לסמוך על התהליך ולתת ליקום להוביל אותו. המספר 2020 קשור לאיזון ולהרמוניה, ללימודים דרך התנסויות בחיים שיובילו את האדם לאהבה ולחמלה לסובבים אותו. האדיבות והאמפתיה שלו יעזרו לרבים מסביבו. קיים באדם פוטנציאל לחיות את החיים במלואם. לאחר שהאדם יפגוש ויחשוף את החלקים האפלים, השבורים של עצמו שעבד קשה כדי לקבור, תתעורר צמיחה פנימית. חשוב להביע הכרת תודה על כל מה שיש.

בזוגיות יוכל לחיות את חיי החלומות שלו וליצור את החיים שהוא רוצה. עבודת צוות ושותפות הם הבסיס לזוגיות. על האדם ללכת אחרי הלב שלו. זה ייקח אותו למקום של אושר והגשמה, ריפוי וצמיחה. אַחְדוּת, הרמוניה ואיזון ותשוקה זה לזה. קשר עמוק ומתגמל. יהיו אתגרים, אבל בני הזוג יתגברו עליהם יחד כדי לצמוח.

למספר 2020 נטייה להיות רגיש ביותר, קיימת התנהגות תלותית.