קלפי מלאכים - המספר 2

הדיפלומט

מספרי מלאכים 2

2 מסמל רגישות, הוא קשוב, אימהי, מלא דמיון, דיפלומטי. יש להיזהר מוותרנות ומפגיעות יתר. זה הזמן להבין שמספר שתיים חיוני למשימה לא פחות ממספר אחד.

המספר 2 בנומרולוגיה

המספר 2 מסמל את הניגודים, את הדואליות של החיים ובעל יכולת לראות את שני צדי המטבע. הוא מסמל את הירח, הוא נגטיבי, פסיבי ונשי. במספר 2 קיים הקונפליקט, הניגוד, ההמשכיות, אי היציבות, התלות והדואליות. המסתורין שבמספר 2 משלב בין ניגודים, מאזן. אם הגבר הוא הכוח בפוטנציאל, הרי שהאישה היא הכלי להוצאתו לפועל. התפקיד הנשי: לסנן, לשפר, לזקק, לעדן, להכיל, להקשיב.

מבחינה פסיכולוגית מספר 2 מסמל את תת ההכרה, את תת המודע. מאגר שמלא בכל הרגשות, המחשבות וחוויות העבר. תת מודע קולט את העולם דרך חמשת החושים, ודרך האינטואיציה.

בנומרולוגיה 2 מאפיין אדם אינטואיטיבי, רגיש, מכיל, קשוב, אימהי, יודע לאזן בין ניגודים, טוב בעבודת צוות ומצליח בשותפות כי יודע להיות מספר 2. אדם מלא דמיון, דיפלומטי, מבצע רעיונות של אחרים, אוהב חברת אנשים. יודע להתאים עצמו לאחרים בכך שמחפש מכנה משותף ואמון. בעל כושר שכנוע. הוא כמו אימא אדמה, המקבלת את קרני השמש, תלויה בה אבל יוצרת יצירות משלה. הוא עדין, ותרן שרואה את כל הפרטים ואת השלם.

בזוגיות מחפש אדם שיוביל אותו קדימה שיודע לנהל ולהדריך לדוגמה אדם המובל בידי המספרים 1 ו 4

בגלל רגישותו, יש בו חוסר שקט ונטייה למצבי רוח שעולים ויורדים הוא נוטה לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות. חולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע.