קלפי מלאכים - המספר 1919

אלוהי ההכלה

מספרי מלאכים 1919
1919 מייצג שלב שבו דלתות נסגרות בזמן שדלתות חדשות נפתחות. יש להזהר מנטייה להרגיש מלא ויודע כל. זה הזמן לפעול בצניעות.

המספר 1919 בנומרולוגיה

המספר 1919 בנומרולוגיה מייצג את העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי יחד עם המספר 9 שהוא מספר של כוח, אנרגית חיים, פעולה, התלהבות, מספר של התגשמות, מספר של הישגים. אדם מלא אהבה אוניברסלית, רוחב לב, לוחם צדק ומתנדב, בעל דמיון, אדיב, צריך להקדיש עצמו לשרות לזולת, בעל ביטחון עצמי, דינמי. פעמיים 19 מסמל שבין 1 ל 9 האדם מכיל את כל הדברים.

המספר 1919 מסמל שלב שבו דלתות נסגרות בזמן שדלתות חדשות נפתחות. סיום שלב או מחזור חיים, והתחלה של אחד חדש. עכשיו הזמן להכניס אנרגיה חדשה לחיים. האדם צריך להקשיב לחלומות שלו. סבלנות לתהליכים, הבנה כי יש לסמוך על היקום בתהליכים שקורים. לא לפחד משינויים, מסיום תהליכים, ההזדמנויות חדשות בפתח. המספר מייצג את מהות החיים, את התנודות של השפל ושל הגאות, את העליות ואת המורדות, את המחזוריות. נוכחות המספר בחייו של האדם מאפשרת לו להתכונן לשינויים, להיפרד בזמן הנכון ולהיפתח לשינוי. תרומה לשיפור החברה וגילוי המטרה של נתיב החיים. סמל של נחמה

בזוגיות יחולו שינויים, יתרחש מהפך שיוביל להתעוררות רוחנית, לימוד הדדי של הרגשות ושל הצרכים הזוגיים. מערכת יחסים מאתגרת שתעודד את האדם לנוע קדימה. יש לשקול את היתרונות ואת החסרונות בזוגיות כדי לקבל תמונה אמתית שלה שתאפשר שיפור ושינוי, תקשורת חשובה. יש להשקיע את הזמן בהזדמנויות חדשות שיועילו לזוגיות. מסמל הרמוניה, תקשורת זורמת.

למספר 1919 יש נטייה להרגיש מלא ויודע כל, לכן מקשה עליו ללמוד דברים חדשים, האגו מוביל אותו.