קלפי מלאכים - המספר 19

חשיבות עצמית

מספרי מלאכים 19

19 מסמל כוח, אנרגית חיים, התגשמות והישגים. בין 1 ל 9 מכיל את כל העולמות. יש להיזהר משליטת יתר של האגו באדם. זה הזמן להשראה ונחישות שיובילו להשגת מטרות.

המספר 19 בנומרולוגיה

המספר 19 בנומרולוגיה מייצג את העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי עם המספר 9 שהוא מספר של כוח, אנרגית חיים, פעולה, התלהבות, מספר של התגשמות, מספר של הישגים. אדם מלא אהבה אוניברסלית, רוחב לב, לוחם צדק ומתנדב, בעל דמיון, אדיב, אדם שצריך להקדיש עצמו לשרות לזולת, בעל ביטחון עצמי, דינמי. שני מספרים אלו יוצרים יחד את המספר 19 שבין 1 ל 9 מכיל את כל איכויות המספרים, את כל העולמות, את הידע הקוסמי. מספר של התחלה ושל סוף. בעל יכולת התחדשות רוחנית ונפשית. מספר של השגת שלמות, תוך שמירה על האינדיבידואליות האישית. מבטיח הצלחה, כבוד ותוכניות שמתגשמות.

שינויים שמגיעים ישנו את נקודת המבט, את הראייה של החיים. הזדמנויות מגיעות והחיים ינועו לכיוונים חדשים. השינויים נחוצים לצמיחה הרוחנית. דלתות נסגרות וזהו סוף של פרק בחייו של האדם, עליו לזכור שכאשר דלת אחת נסגרת, נפתחת לו דלת אחרת. חשוב לקחת אחריות בחיים כדי להשיג ולהגשים מטרות. מסמל שינוי חיובי כל שמכוונים אליו יתממש. שאיפות גבוהות מובילות לנתיב חיים גבוה, כל עוד יש נחישות והשראה.

בזוגיות חשוב לסמוך על בן הזוג. החיבור הוא קרמתי והאדם חייב להאמין בו. האדם מתנהג ברומנטיות בקשר שלו.

למספר 19 יש נטייה להרגיש מלא ויודע הכול, לכן מקשה עליו ללמוד דברים חדשים, האגו מוביל אותו.