קלפי מלאכים - המספר 18

המתגרה בגורל

מספרי מלאכים 18

18 מסמל את העיקרון הגברי, את ההבשלה, את הניצחיות, את הנחישות. יש להיזהר מכעסים המובילים למלחמתיות. זה הזמן לתעוזה התוצאות לא יאחרו לבוא.

המספר 18 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 18 מסמל עיקרון הגברי, אקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 הוא מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי עם ה 8 שיש בו את עיקרון הנצחיות, את המשכיות החיים ואת ההבשלה שמתבטאת בקציר של כל מה שנזרע. אדם אוהב בית, מאורגן, קיצוני בהתנהגותו, עקבי מעשי, בעל כוח פנימי המגיע למטרתו, יעיל, תחרותי, בעל ידע ויכולות להשקיע ולנהל עסקים, אדם בעל עומק, סבלנות ונושא באחריות. ה 18 שהוא 9 מסמל כוח, אנרגית חיים, פעולה, התלהבות, מספר של התגשמות, מספר של הישגים. אדם מלא אהבה אוניברסלית, רוחב לב, לוחם צדק ומתנדב, בעל דמיון, אדיב, אדם שצריך להקדיש עצמו לשרות לזולת, בעל ביטחון עצמי, דינמי. ולכן המספר 18 משלב בתוכו חוזק עוצמה מנהיגות ומלחמתיות.

נחישות, מוסר העבודה ועבודה קשה הופך את החיים שעליהם למציאות. מייצג את השיעורים שעליו ללמוד במהלך החיים האלה. אם האדם מרגיש קיפאון, זה הזמן לקחת סיכון אומנם הלא נודע מפחיד אבל התגמול יהיה הולם. מייצג את הקשר שלו ליקום. מסמל את המחזור הקרמתי והתחלות חדשות.

המספר 18 בזוגיות מייצג קשר הרמוני. שני הצדדים בקשר התגברו על אתגרים ולכן הם מוצאים שלום יחד. החיבור יהיה מידי ברגע שימצאו זה את זה.

יש למספר 18 נטייה לא לשחרר את האגו, לאדם יש כעסים שמובילים אותו ומלחמתיות.