קלפי מלאכים - המספר 1515

אלוהי החיפוש

מספרי מלאכים 1515

1515 הוא החופש להציג את האני האמתי, לא לשפוט את עצמו ואת אחרים. יש להיזהר משיטחיות ומחוסר שקט. זה הזמן למצוא את החוכמה ואת הידע הפנימי

המספר 1515 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 1515 מיוצג על ידי המספר 1 העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, יש לו היכולת להיות מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי. יחד עם המספר 5 המבטא הסתגלות, התאמה, תקשורת, גמישות מחשבתית, תנועה וחוש מסחרי. אהבת חופש וחוסר מנוחה תמידי שממריץ אותו. יחד הם יוצרים פעמיים את מספר 15 בעל יכולות לחזק ולהחליש במידה שווה. נדרשת שליטה עצמית, שליטה ביצרים ואחריות.

המשמעות של המספר 1515 הוא הצורך להביא שלווה לעולם הפנימי. החופש להציג את האני האמתי, את  הטבע האמתי של האדם, לא לשפוט את עצמו ואת אחרים. נאמן לעצמו ולחיות את חייו, להיות מודע לחופש שלו. לעשות מה שמרומם את הנשמה לעשות שינויים ולהביא שמחה פנימית. לצאת מאזור הנוחות, שחרור הרגלים ישנים שלא מועילים. מספר של התעוררות והארה רוחנית, חיבור עם העצמי הגבוה. מספר של שיעורי קרמה ושינויים בחיים. היה אופטימי גם אל מול האתגרים הבן את שורשי הבעיות נתח את הדפוסים ושחרר אותם. נסה להגיב באופן שונה לאתגרים, השאר רגוע. המספר הזה עוסק במעגלי החיים.

מסמל חוכמה וידע פנימי. צמיחה פנימית, הזדמנויות חדשות וחיים מלאי שינויים. המספר הוא תזכורת לרטט שיש למחשבות ולמילה המדוברת על חייו ועל האחרים בסביבתו של האדם. תקשורת, אופני חשיבה ודיבור חדשים המודרכים על ידי האלוהי. חשוב לדבר בכנות, ולשמוע את קול הלב.

בזוגיות האדם ימצא נשמה אחת הקיימת בגופו ובגוף בן הזוג המספר 1515 בזוגיות עוסק ביצירת חיים חדשים עם בן הזוג. מערכת יחסים שגורמת להרגיש סיפוק.

למספר 1515 נטייה לחוות אתגרים, חשוב להתעמק בהם ולמצות אותם כדי להתפתח. חוסר שקט תמידי ממריץ את האדם.