קלפי מלאכים - המספר 1414

אלוהי הרעיונות

מספרי מלאכים 1414

1414 מייצג העדר פעולה, דחיית תוכניות שנובעת בעיקר מאמונות שגויות ומגבילות. יש להיזהר מהתקפי זעם, מאנוכיות ומעקשנות. זה הזמן להקשיב לקול הפנימי.

המספר 1414 בנומרולוגיה

1414 מכיל את המספר 1 שהוא העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי, ואת המספר 4 אדם מאוזן, אדם של בית ומשפחה, עבודה, מעשי, ראלי, אנליטי, בעל סבלנות רבה, סובלנות ומשמעת עצמית גבוהה. מסודר, צייתן, יעיל שם לב לפרטים הקטנים. השילוב בין הרעיונות של מספר 1 וכושר הביצוע של מספר 4 מביא את המספר 1414 להיות מספר של שינויים מהירים בחיים, בעסקאות ובהתנהלות כספית, קיימת במספר זה דואליות, מספר של התרגשות ולקיחת סיכונים.

זמן להרהר עד כמה הבסיס עליו מושתתים החיים מוצק, והאם הוא יכול לעמוד באתגרים. מספר של רעיונות ויישומם בפועל. האדם נוטה להעדר פעולה, לדחיית תוכניות שנובעת בעיקר מאמונות שגויות ומגבילות. חשוב לשמור על הערכים הפנימיים גם בעת הופעת אתגרים, לא לפקפק בעצמו ולנוע קדימה. לא לבזבז זמן ומאמץ על הפרטים קטנים, להתמקד בדברים הגדולים והחשובים. להימנע מתנודות במצב הרוח ומהתקפי זעם הם מובילים לשום מקום. מצא הרמוניה, שלווה ושקט בחיים ביחסים עם עצמך ועם האנשים סביבך.

בזוגיות שינויים גדולים עומדים להגיע למערכת היחסים עם בן הזוג יציבות ולסבלנות חשובות ביותר במערכת יחסים זו. לשמור את הלב את הנשמה פתוחות לקראת השינויים בזוגיות. מייצג יציבות והתמדה בזוגיות. חשוב לקחת אחריות על מערכת היחסים. איחוד מאושר שמחזיר אהבה.

למספר 1414 נטייה לעיקשות ולעקשנות, לאנוכיות, קיימת נטייה לתנודות במצב הרוח ולהתקפי זעם.