קלפי מלאכים - המספר 1313

אלוהי המוטיבציה

מספרי מלאכים 1313

1313 מייצג אדם מלא אהבה עצמית, שלא מוותר על החלומות. יש להיזהר מעקשנות, ומקיבעון של אמונות. זה הזמן לגייס כוחות מחודשים.

המספר 1313 בנומרולוגיה

המשמעות הנומרולוגית של המספר 1313 היא עבודה קשה ושחרור רגשות שליליים ומתח. על האדם להאמין בכוחו וביכולותיו, עליו לסמוך על עצמו. המספר 1 הוא העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי. יחד עם המספר  3 שהוא אדם בעל דמיון, רוחב לב, כישרון, התלהבות ואופטימיות. הוא מחפש השכלה, בעל תואר, ובעל מזל, אדם של יצירה. שני מספרים זכריים שנותנים את הטון, האחד מביא אסרטיביות, נתינת הוראות, אינדיבידואליות, יצירתיות, יחד עם השלוש שמביא את כושר הביטוי העצמי, את יכולת הלמידה והריכוז.

המשמעות של מספר 1313 הוא אהבה עצמית, לא לוותר על החלומות; האדם צריך לשחרר הרגלים, אנשים, מצבים ודפוסי התנהגות שכבר לא משרתים אותו. על האדם להיות סבלן עם עצמו ועם אחרים, להביא חמלה לחייו. תמיכת משפחתית חשובה.

מספר המבטא אסרטיביות, ביטחון באינסטינקטים, מוטיבציה להתקדם, על האדם להתגבר על רגשות של רחמים עצמיים, של אובדן ושל פחדים ולמשוך אל חייו אושר, שלווה ושפע. מספר המבטא תקווה, אהבה וחיוביות. ביהדות מספר זה מייצג מזל טוב.  

בזוגיות מספר 1313 הוא המספר של האהבה (בגימטרייה אהבה היא 13) הנפש התאומה יציבה ואחראית וממלאת את ליבו באהבה, תמיכה והבנה. התמודדות בונה עם קשיים ועם בעיות.

למספר 1313 נטייה חזקה לעקשנות, לקיבעון ולקושי בתנועה, לדיכאונות ולעצבות.