קלפי מלאכים - המספר 13

המתמיד

מספרי מלאכים 13

13 מלא אהבה, לא מוותר על חלומותיו, הוא אסרטיבי, אינדבידואלי, יעיל ואחראי. יש להיזהר מקיבעון ומעקשנות. זה הזמן למצוא את הבמה להתבטא ואת הדרך בה תוכל ליצור.

המספר 13 בנומרולוגיה

המשמעות הנומרולוגית של המספר 13 היא עבודה קשה ושחרור רגשות שליליים ומתח. על האדם להאמין בכוחו וביכולותיו, עליו לסמוך על עצמו. המספר 1 הוא העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי עם המספר  3 שהוא אדם בעל דמיון, רוחב לב, כישרון, התלהבות ואופטימיות. הוא מחפש השכלה, בעל תואר, ובעלי מזל, אדם של יצירה. שני מספרים זכריים שנותנים את הטון, ה 1 מביא אסרטיביות, נתינת הוראות, אינדיבידואליות, יצירתיות, עם ה 3 שמביא את כושר הביטוי העצמי, את יכולת הלמידה והריכוז. שני מספרים אלו יוצרים את המספר 4 שמייצג מעשיות וביתיות נותן מסגרת ל 1 ו ל 3 משמעת, דורש עבודה יעילה ואחריות.

המשמעות של מספר 13 היא אהבה עצמית, לא לוותר על החלומות; האדם צריך לשחרר הרגלים, אנשים, מצבים ודפוסי התנהגות שכבר לא משרתים אותו. על האדם להיות סבלן עם עצמו ועם אחרים, להביא חמלה לחייו. תמיכת משפחתית חשובה.

בזוגיות מספר 13 הוא המספר של האהבה (בגימטרייה אהבה היא 13) הנפש התאומה שלו יציבה ואחראית וממלאת את ליבו באהבה, תמיכה והבנה.

למספר 13 נטייה חזקה לעקשנות, קיבעון וקושי בתנועה, דיכאונות ועצבות.