קלפי מלאכים - המספר 1234

אלוהי הפוטנציאל

מספרי מלאכים 1234

1234 סימן לביצוע פרויקטים חדשים, לפתיחת עסק חדש, לקריירה חדשה, לטיול בעולם. יש להיזהר מביישנות, מחוסר אחריות ומספקות. זה הזמן לקבלת החלטות

המספר 1234 בנומרולוגיה

המספר 1 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות, לראשוניות, לפריצה, לאורגינליות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, לבחירה, לאובייקטיביות, לכושר מנהיגות, לעצמאות, לארגון ולניהול. אדם שלו מספר 1 הוא מנהיג מטבעו ולכן נוטה במהלך יחסי עבודה לכפות את דעתו ואת רצונותיו, הוא פועל בכל דרך כדי להשיג את מטרותיו. הוא חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, כן וישיר. מקדם פרויקטים ובעל רעיונות. מעדיף לעבוד כעצמאי או בעמדות ניהול. 

2 בנומרולוגיה מאפיין אדם אינטואיטיבי, רגיש, מכיל, קשוב, אימהי, יודע לאזן בין ניגודים, טוב בעבודת צוות ומצליח בשותפות כי יודע להיות מספר 2. אדם מלא דמיון, דיפלומטי, מבצע רעיונות של אחרים, אוהב חברת אנשים. יודע להתאים עצמו לאחרים בכך שמחפש מכנה משותף ואמון. בעל כושר שכנוע. הוא כמו אימא אדמה, המקבלת את קרני השמש, תלויה בה אבל יוצרת יצירות משלה. הוא עדין, ותרן שרואה את כל הפרטים ואת השלם. 

המספר 3 הוא אדם בעל דמיון, רוחב לב, כישרון, התלהבות ואופטימיות. אדם שלא שכח את הילד שבתוכו. הוא שחקן, מוסיקאי, משורר וסופר. הוא חברותי סימפטי, יש בו רגישות פנימית גבוהה וחוסר סבלנות לעניינים שוליים.  נועד לתפקידי שרות ועזרה לזולת בריפוי, בעידוד. נוטה לפזר כוחות, יושר וכנות חשובים לו. הוא משכיל, בעל תואר, ובעל מזל. 

אדם של 4 מאוזן, אדם של בית ומשפחה, אוהב עבודה, מעשי, ראלי, דורש מהסביבה את מה שדורש מעצמו, מסודר, צייתן, יעיל שם לב לפרטים הקטנים, חומרי, בעל סבלנות רבה, סובלנות ומשמעת עצמית גבוהה. אנליטי אוהב לבנות מיסודות לגג בצורה מסודרת מעשי שמרן מצליח במסחר תעשיה בניה.

המספר 1234 הוא סימן לביצוע פרויקטים חדשים, לפתיחת עסק חדש, לקריירה חדשה, לטיול בעולם. זה הזמן להנות מהמתנות ומהכישרונות היצירתיים של האדם, הם אלה שיעזרו לו בהשגה ובהצלחת המטרות שלו. עליו לעבוד על התפתחות כאדם, לקדם פרויקטים באמונה ובמסירות. חשוב להקשיב לאינסטינקטים ולאינטואיציה לעשות מה שהלב אומר. לעמוד על דעתו ולא לאפשר לאחרים להסית אותו מדרכו. לתת לחוכמה שבפנים להדריך אותו. מייצג בנומרולוגיה מעגל שלם, שם נרדף לחקירה, יצירתיות, עבודת צוות, הגדרה עצמית ועצמאות. מסמל צמיחה, אמונה בעצמי, עבודה הקשה, נחישות ומאמץ הנושאים פרי.

זהו סימן טוב, שכן מזכיר לאדם את הפוטנציאל ואת הכישרונות הגדולים שלו, והיכולת להגיע לכל מטרה שהציב לעצמו. להקשיב לקול הפנימי, סמל לכך שהאדם בדרך הנכונה, שכל המאמצים הנעשים, ההחלטות והפרויקטים שלו מיושרים עם מטרת חייו, עליו להגביר את האמונה שלו בעצמו ובכישרונות שלו.

חשוב לבחון את דרך קבלת  ההחלטות, לחשוב בצורה רחבה, ולהבין אלו פעולות ממלאות בשלום ובהרמוניה. מה הוא יכול לשנות או לשפר כדי להרגיש מחובר יותר לצד הרוחני שלו?

בזוגיות קשור לאדם מושך מבחינה פיזית, רגיש ידידותי, עושה כל שביכולתו כדי לשמח את בן הזוג שלו. מספר 1234 מסמל מערכות יחסים לכל החיים, סימן טוב באהבה, קשר מבורך ובו רגעים רומנטיים רבים. בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה. בזוגיות מחפש אדם שיוביל אותו קדימה שיודע לנהל ולהדריך לדוגמה אדם המובל בידי המספרים 1 ו 4 בזוגיות מזלו הטוב של בן מספר 3 מוביל אותו למצוא את הלהבה התאומה שלו. בזוגיות חשוב לו מאוד למצוא אדם מסודר ומאורגן המכשול בזוגיות הוא העקשנות ההדדית.

אדם של 1 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. בגלל רגישותו, יש בו חוסר שקט ונטייה למצבי רוח שעולים ויורדים הוא נוטה לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות, וחולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע. עליו להיזהר ממשיכת תשומת לב, מנהנתנות, ומאפקט פיטר פן. במצבים של חוסר איזון האופטימיות מפנה דרך לספק, ושמחת החיים מפנה מקום לדיכאון. הוא עלול להיות פזור נפש, חסר סובלנות. עליו להיזהר מפעולה איטית שנובעת מעודף יסודיות, עקשנות , חוסר גמישות, קשיי הסתגלות, נוקשות, ביקורתיות.