קלפי מלאכים - המספר 1222

אלוהי המרד

מספרי מלאכים 1222

1222 מייצג יכולת לעשות מהפכים בחיים תוך ויתור על כניעה ועל קורבנות. יש להיזהר מביקורת ומוותרנות יתר. זה הזמן לשבור את המוסכמות.

המספר 1222 בנומרולוגיה

מספר המכיל בתוכו הן את הרטט של מספר 1 המכיל את העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, למנהיגות, לחלוציות, אדם בעל אמביציה, נחוש, עצמאי. מספר של אינדיבידואליות ומנהיגות, הן את הרטט של המספר 2 שהוא נגטיבי, פסיבי ונשי התפקיד הנשי הוא לסנן, לשפר, לזקק, לעדן, להכיל, להקשיב. 

אדם אינטואיטיבי, רגיש, אימהי, יודע לאזן בין ניגודים, טוב בעבודת צוות, בעל כושר שכנוע, עדין, ותרן המספר 1222 מכיל הן את העיקרון הגברי הן את העיקרון הנשי הוא מלא אמונה וביטחון, מספר של קבלת הדרכה. מבחינה קרמתית אנשי ה 12 מושכים איתם מגלגולים קודמים קושי זוגי, קושי כלכלי ונטישה. מספר המעיד על יכולת לעשות מהפכים בחיים תוך ויתור על כניעה ועל קורבנות. 

הוא גם המספר של הבנאי הגדול, זה שמוביל תהליכים לכדי בנייה ויצירה. כל מה שנעשה בידו נעשה בקנה מידה גדול ומרשים ביותר. מכיל שלוש פעמים את המספר 2 שמסמל את הניגודים, את הדואליות, בעל דמיון דיפלומטי. אדם אינטואיטיבי, לכן משלש את כוחו ואת יכולותיו. אדם שמתקומם נגד חוקים מתמרד בשלטון ובממסד. מגשים עצמו בעבודה עם קבוצות גדולות. יודע לקדם רעיונות ורפורמות חדשות.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה. בזוגיות מחפש אדם שיוביל אותו קדימה שיודע לנהל ולהדריך לדוגמה אדם המובל בידי המספרים 1 ו 4. בתהליך בחירת בן הזוג חשוב לצאת מאזור הנוחות ולהתנסות.

קיימים פצעי עבר מהגלגול הזה ומגלגולים קודמים שכואב ומפחיד להתמודד איתם, אבל יש לרפא אותם כדי להגיע לצמיחה משותפת ולתחושת חיבור. בזוגיות קיימת אוריינטציה משפחתית, אוהבת ומלאת דמיון, יאהב עמוקות ויעשה דברים מוחשיים כדי לבטא את האהבה הזו. זמן של שלווה, של יציבות ושל אושר עם בן הזוג. הם משקפים זה לזה את אתגרי החיים וכך הם משתפרים וגדלים.

אדם של 1 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. אך גם בגלל רגישותו, הנובעת מהמספר 2 יש בו חוסר שקט ונטייה למצבי רוח שעולים ויורדים הוא נוטה לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות, וחולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע. על האדם להיזהר מעקשנות, מחומרנות וחומריות, מאיטיות מחשבתית. מספר קשה לנשים שכן הופך אותן למסרסות.