קלפי מלאכים - המספר 1212

אלוהי השינוי

מספרי מלאכים 1212

1212 מייצג רצון בוער להצלחה, חלומות גדולים ומטרות ספציפיות להגשמה. יש להיזהר מתלות, ומתנודות במצבי רוח. זה הזמן להכיל שינויים ולוותר על השגרה.

המספר 1212 בנומרולוגיה

1212 מספר המכיל בתוכו הן את הרטט של מספר 1 המכיל את העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, למנהיגות, לחלוציות, אדם בעל אמביציה, נחוש, עצמאי. מספר של אינדיבידואליות ומנהיגות, הן את הרטט של המספר 2 שהוא נגטיבי, פסיבי ונשי התפקיד הנשי הוא לסנן, לשפר, לזקק, לעדן, להכיל, להקשיב. אדם אינטואיטיבי, רגיש, אימהי, יודע לאזן בין ניגודים, טוב בעבודת צוות, בעל כושר שכנוע, עדין, ותרן מספר 1212 מכיל הן את העיקרון הגברי הן את העיקרון הנשי.

מבחינה קרמתית אנשי ה 1212 מושכים איתם מגלגולים קודמים קושי זוגי, קושי כלכלי ונטישה. מספר המעיד על יכולת לעשות מהפכים בחיים תוך ויתור על כניעה ועל קורבנות.

מספר שמייצג אדם בעל רצון בוער להצלחה, הממוקד בחלומות גדולים ובמטרות ספציפיות שאותן רוצה להגשים. לא לאפשר לדעת להיות מוסחת על ידי אנשים או נסיבות שמעכבות, לא לחכות לעשות. יש באדם אש שבוערת השילוב של המאמצים, האמונה בעצמו מביאים להשגת הישגים. יכולת לבטא את עצמו, ולהאמין בעצמו. לא לדבוק בהחלטות הנמצאות באזור הנוחות, אלא לקחת סיכון. שינויים המביאים ליצירה וללידה של משהו חדש.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה. בזוגיות מחפש אדם שיוביל אותו קדימה שיודע לנהל ולהדריך לדוגמה אדם המובל בידי המספרים 1 ו 4. בתהליך בחירת בן הזוג חשוב לצאת מאזור הנוחות ולהתנסות. קיימים פצעי עבר מהגלגול הזה ומגלגולים קודמים שכואב ומפחיד להתמודד איתם, אבל יש לרפא אותם כדי להגיע לצמיחה משותפת ולתחושת חיבור.

אדם של 1212 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. אך גם בגלל רגישותו, הנובעת מהמספר 2 יש בו חוסר שקט ונטייה למצבי רוח שעולים ויורדים נטייה לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות, וחולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע.