קלפי מלאכים - המספר 118

מלאך העסקים

מספרי מלאכים 118

118 מייצג אמונה ביכולות ובכישורים, הקשבה לקול הפנימי ותשומת לב לפרטים הקטנים. יש להיזהר מאנוכיות ומשליטה של האגו. זה הזמן להתמקד בחיוב ולהאמין בדרך.

המספר 118 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה 118 מייצג דרך ה 1 את העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 הוא מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי עם ה 8 שיש בו את עיקרון הנצחיות, המשכיות החיים וההבשלה שמתבטאת בקציר של כל מה שנזרע. אדם אוהב בית, מאורגן, קיצוני בהתנהגותו, עקבי מעשי, בעל כוח פנימי המגיע למטרתו, יעיל, תחרותי, בעל ידע ויכולות להשקיע ולנהל עסקים, אדם בעל עומק, סבלנות ונושא באחריות. יוצרים יחד את המספר 118 בחיבור הנומרולוגי שלו הוא 10 המכיל את הזרע הזכרי מספר 1 ואת הביצה הנקבית 0. מכאן 1 ו־0 יוצרים את השלמות. לאחר שמגיעים למספר 9 מסיימים מחזור, ומתחילה  פעולה אחרת, אבל בדרגה גבוהה יותר ובעוצמה מוגברת. 

מספר 118 מייצג התמקדות בחיוב ושחרור השלילה, הרפיה מפגיעות ואסירות תודה על כל מה שהחיים מזמנים. אמונה ביכולות ובכישורים, שימוש באינטואיציה כמדריך בחיים, הקשבה לקול הפנימי ותשומת לב לפרטים הקטנים. מסמל סוף פרק בחיים, התחלות חדשות והזדמנויות. זמן ליצור מציאות לכן חשוב לשים לב למחשבות ולפחדים, לשחרר שיפוטיות ולהיות אדיבים

בזוגיות המספר 118 מייצג יחסים המושתתים על ביטחון כלכלי, על התחלות חדשות וסיומים, זוגיות פורייה בכל תחומי החיים.

למספר 118 נטייה לאנוכיות, לשליטה של האגו, לעקשנות. להתפרצויות ולכעסים.