קלפי מלאכים - המספר 117

מלאך החוכמה

מספרי מלאכים 117

117 מאופיין בסיומים, בפרידה מהישן. האדם יודע את ערך עצמו ומביא שלווה לחייו. יש להיזהר מיהירות מפתיחת מעגלי חיים בלי לסגור אותם זה הזמן להתמקד במטרות לפתוח את החוכמה הפנימית ולהשתמש באינטואיציה.

המספר 117 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה 117 הוא שילוב בין  1 העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי איכויות המספר 1 הן יצירתיות, עם המספר 7 שהוא אדם מלא אמונה, חוכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעל יכולת ניתוח אנליטי, נאמן ויציב, מחפש אמת. אדם בעל אינטואיציה ודמיון. משלב בתוכו את המספר 9 מספר של כוח, אנרגית חיים, פעולה, התלהבות, מספר של התגשמות, מספר של הישגים. אדם מלא אהבה אוניברסלית, רוחב לב, לוחם צדק ומתנדב, בעל דמיון, אדיב, אדם שצריך להקדיש עצמו לשרות לזולת, בעל ביטחון עצמי, דינמי. ולכן המספר 117 משלב בתוכו חוזק, עוצמה, מנהיגות ומלחמתיות.

מספר 117 מאופיין בסיומים, בפרידה מהישן. האדם יודע את ערך עצמו ומביא שלווה לחייו. חשוב להתמקד במטרות לפתוח את החוכמה הפנימית ולהשתמש באינטואיציה.

בזוגיות המספר 117 מייצג מערכת יחסים מאושרת, ואדיבה. המפתח למערכת יחסים זו היא לפתוח את הלב ולהכניס טוב לב להוויה. בן הזוג דומה לאדם במאפיינים רבים. יהיו לו אותם אתגרים, והוא זה שיראה את הדרך לבן הזוג איך להתמודד איתם. אהבה עצמית היא הדרך למשוך את בן הזוג שהוא הנפש התאומה.

למספר 117 נטייה ללוחמנות, לפתיחת מעגלי חיים בלי לסגור אותם ובלי לסיים תהליכים.