קלפי מלאכים - המספר 1155

אלוהי הראשית

מספרי מלאכים 1155

1155 מזוהה עם שינויים הבאים לידי ביטוי בחוויה היומיומית. יש להיזהר מיצירת שינויים לשם השינוי עצמו. זה הזמן לחזור למקורות

המספר 1155 בנומרולוגיה

המספר 1155 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות, לראשוניות, לפריצה, לאורגינליות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, לבחירה, לאובייקטיביות, לכושר מנהיגות, לעצמאות, לארגון ולניהול. אדם שלו מספר 1155 הוא מנהיג מטבעו ולכן נוטה במהלך יחסי עבודה לכפות את דעתו ואת רצונותיו, הוא פועל בכל דרך כדי להשיג את מטרותיו. הוא חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, כן וישיר. מקדם פרויקטים ובעל רעיונות. מעדיף לעבוד כעצמאי או בעמדות ניהול. הוא אנרגיה משולבת של פעמים 1 הוא מהווה  האנרגיה הגבוהה של אדם המדריך מתוך דוגמה אישית. אם חיים ברטט הגבוה של המספר הרי הכוח חסר גבול. אדם של 1155 בעל פוטנציאל רוחני גבוה. התכונה הבולטת שלו היא כוח הגשמה פנימית, שמאפשר להעניק ידע והשראה לאנושות. הוא אידאליסט. בנומרולוגיה המספר 1155 מייצג אדם בעל כושר אנליטי, יכולת הבחנה וביקורת. בעל גמישות מחשבתית, רטוריקה והמילה הכתובה הן יסוד חשוב ומשמעותי לאדם של 1155. הוא בעל רצון לצבור ידע, צורך בשינויים תכופים, הוא יוזם, אוהב חופש וחוסר מנוחה תמידי ממריץ אותו. מסוגל לבצע כמה פעולות במקביל, אוהב הרפתקה, מיני.

מספר 1155 בנומרולוגיה מזוהה עם שינויים הבאים לידי ביטוי בחוויה היומיומית, חשוב לקחת אחריות על המציאות. קיים באדם חוזק, אומץ, דחיפה לנקוט פעולה. חשוב לסמוך, להאמין ולברך על כל הזדמנות לשינוי שכן אלו יהיו חלק מהצמיחה של הנשמה. יש לטפל בתשומת לב בגוף, בנפש וברוח. זמן של התחלות חדשות. אבל צריך לשחרר את כל הזיכרונות מחוויות העבר שמונעים להפגין תוצאות חיוביות. ברגע שיסלח ויתחיל פרק חדש, כל ההתחלות החדשות יתחילו להתרחש בחייו, בשלווה ובאופן חיובי. הרגע הנוכחי הזה מושלם להתחיל ניקוי רוחני, להרפות מכל היבט שעוצר את האדם מלהשיג קשרים עמוקים ומשמעותיים עם האני הפנימי שלו. כושר ביטוי מילולי גבוה, אהבת הרפתקאות וטיולים, קורסים קצרים שממלאים את הסקרנות של מספר זה.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה, קיימת עזרה הדדית בהבנה האישית, הפנימית, חוויה זוגית אינטנסיבית של למידת אהבה עצמית ואהבה זוגית. מערכת יחסים זוגית פיזית, מינית וסוערת, חשוב להביא שמחה, תשוקה ואושר למערכת היחסים.

אדם של 1155 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. נוטה ליצור שינויים לשם השינוי, קיימת בו שטחיות. יש להיזהר מהימורים,  מחוסר אחריות, מפזיזיות, מהונאה ומהולכת שולל. חוסר שקט שגורם למעבר מנושא לנושא ללא בדיקה והעמקה.