קלפי מלאכים - המספר 115

מלאך שביל הזהב

מספרי מלאכים 115

115 מביא שינויים קיצוניים. שולט בתאונות ובבגידות. מבטא אחריות כלפי המשפחה. יש להיזהר מלצעוד לכיוון המטרה בלי ליהנות מהדרך. זה הזמן לחוות את האתגרים להתעמק בהם ולמצות אותם כדי להתפתח.

המספר 115 בנומרולוגיה

המספר 115 בנומרולוגיה מורכב מ 1 שהוא העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, יש לו היכולת להיות מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי. עם המספר 5 המבטא הסתגלות, התאמה, תקשורת, גמישות מחשבתית, תנועה וחוש מסחרי. אהבת חופש וחוסר מנוחה תמידי שממריץ אותו. יחד הם יוצרים את מספר  115 שהוא מסמל אדם בעל יכולות לחזק ולהחליש במידה שווה. חיבור מספרים אלו מביא את השלמות של ה 7 אדם מלא אמונה, חוכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעל יכולת ניתוח אנליטי, נאמן ויציב, המחפש אמת. אדם בעל אינטואיציה ודמיון. לכן אדם של 115 הוא בעל יכולת להביא שינויים קיצוניים. מספר ששולט בתאונות בבגידות. מספר המבטא אחריות כלפי המשפחה.

במספר 115 כל מה שקורה עכשיו קורה לטובתו של האדם גם אם לפעמים קשה להאמין כי יש אתגרים רבים, כל אירוע בחיים שלו מוביל לשלווה פנימית. חשוב לשחרר אנשים, הרגלים ומעשים מהעבר כל מה שכבר לא מועיל. חשיבה חיובית ושחרור דאגות ומתחים. מספר 115 יכול לתקן טעויות עבר ויש לאדם את הכלים בתוכו לגרום לזה לקרות וליצור לעצמו עתיד טוב. חשוב ללמוד את הלקח ולא לעשות שוב את אותן הטעויות. ששינויים קרמתיים חשובים מגיעים.

בזוגיות מספר 115 מראה כי בין שבזוגיות קיימת ובין שהאדם ללא זוגיות דברים יזוזו מהר מאוד תהיה התפתחות ושינויים יגיעו לחיי האהבה ולמערכת היחסים. כנות הדדית, שיחות מעומק הלב על הצרכים ועל הרצונות חשובים ביותר.

למספר 115 נטייה לחוות אתגרים, חשוב להתעמק בהם ולמצות אותם כדי להתפתח. בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. נוטה ליצור שינויים לשם השינוי, קיימת בו שטחיות. יש להיזהר מהימורים,  מחוסר אחריות, מפזיזיות, מהונאה ומהולכת שולל. חוסר שקט שגורם למעבר מנושא לנושא ללא בדיקה והעמקה.