קלפי מלאכים - המספר 1144

אלוהי המסורת

מספרי מלאכים 1144

1144 מייצג חוכמה והארה מספר של יעילות, של אחריות ושל כנות. יש להיזהר מפעולה איטית שנובעת מעודף יסודיות. זה הזמן להתחבר לחוכמה האלוהית

המספר 1144 בנומרולוגיה

מספר 11 בנומרולוגיה מזוהה עם כריזמה, מנהיגות, אמינות וקול פנימי חזק שמנחה את האדם בחיים. הרפתקן, נהנה לנסות דברים חדשים ומחפש ריגושים. אינטואיציה חזקה שעוזרת בעת קבלת החלטות. האדם מושך אנשים בנוכחות ובאינטליגנציה הטבעית שלו, הוא כריזמטי, מקסים וממגנט. אדם רחום שמנסה להבין את האחר ולכבד את הדעות ואת האמונות שלו. הוא בוגר, בעל אינסטינקטים חזקים, תחושות מוקדמות לאירועים ויכולות גבוהות. אדם של 44 מאוזן, אדם של בית ומשפחה, אוהב עבודה, מעשי, ראלי, דורש מהסביבה את מה שדורש מעצמו, מסודר, צייתן, יעיל שם לב לפרטים הקטנים, חומרי, בעל סבלנות רבה, סובלנות ומשמעת עצמית גבוהה. אנליטי אוהב לבנות מיסודות לגג בצורה מסודרת, מעשי, שמרן מצליח במסחר תעשיה ובניה.

מספר של חוכמה ושל הארה מספר של יעילות, של אחריות ושל כנות. חשוב להעריך את דרך העבודה, להתארגן מחדש ולקבל עזרה מאחרים. לסמוך על הקול הפנימי, להקשיב לאינטואיציה. קשור לכוחות שיש לאדם היכולת לבנות את חייו בכל דרך שירצה. אזהרה להישאר על מסלול החיים.

בחירת בן הזוג נעשית ממקום של מודעות עמוקה רצון להכיר לפני שמתחייבים. מערכות יחסים חושניות מלאות תשוקה, בן זוג נאמן ומסור, קיימת היכולת לצפות את הצרכים של בן הזוג. מעריך תשומת לב יותר מאשר מתנות. שני חצאים של אותה נשמה שמתחברים יחד. מבקש יציבות, בניה משותפת של החיים נטייה לשמירה על תפקידים מסורתיים בתא המשפחתי.

מספר 1144 גורם לפעמים לאדם להיות חסר סבלנות. קיימות בעיות כמו נדודי שינה ולחץ. חשוב ללמוד איך למצוא איזון. חשוב לשלוט בדחפים, ולדעת מתי להאט את הקצב של החיים. נטייה לאנוכיות ולשליטה של האגו בחיים. במצבים שבהם האדם אינו מממש את הרטט הגבוה של המספר הוא נוטה למצבי רוח קיצוניים, תלותי, אדם שאינו קשוב לאינטואיציה שלו. נוטה לעיקשות, עצלנות וקיבעון בדעותיו. קיים קושי עם שינויים. עליו להיזהר מפעולה איטית שנובעת מעודף יסודיות, עקשנות, חוסר גמישות, קשיי הסתגלות, נוקשות, ביקורתיות.