קלפי מלאכים - המספר 114

מלאך המשפחה

מספרי מלאכים 114

מספר 114 אלמנטים מהעבר משתחררים, מלמד את חוויות החיים השמחה והמאתגרת. יש להיזהר מלצעוד קדימה בלי לראות במי פוגעים. זה הזמן להתמקד בטוב ולראות את החיובי שבחיים

המספר 114 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 114מכיל את המספר 1 שהוא העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 הוא מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי, והמספר 4 מסמל אדם מאוזן, אוהב בית ומשפחה, עבודה חשובה לו, מעשי, ראלי, אנליטי, בעל סבלנות רבה, סובלנות ומשמעת עצמית גבוהה. מסודר, צייתן, יעיל שם לב לפרטים הקטנים. שלושת מספרים אלו הופכים יחד למספר 6 על האדם להכיר באגו שלו אך לא לתת לאגו לשלוט בו, עליו להכיר בצורך בחופש ובשינויים אך ליצור אותם בתוך המסגרת הקיימת בחייו. נדרשת שליטה עצמית, שליטה ביצרים ואחריות. מספר 6 הוא מספר של אהבה ורומנטיקה של משפחה ומשפחתיות. השילוב בין הרעיונות של מספר 1 וכושר הביצוע של מספר 4 מביא את המספר 114 להיות מספר של רומנטיקה ואהבה, עזרה למשפחה הקרובה ולחברים.

המספר 114 עוצמתי ומאפשר לאלמנטים מהעבר להשתחרר, חשוב ללמוד מכלל החוויות בחיים מהשמחות ומהמאתגרות. אם יש בעיה כלכלית השפע בדרך אל האדם. יש להתמקד בטוב ולראות את ההיבט החיובי של הכול. הצלחה צפויה בכל תחומי חייו. יש להתמקד בהתחלת פרויקטים חדשים או בשדרוג הפרויקטים הקיימים, יש לחלוק את הידע ולהיות פתוח לעבודה עם אחרים, עבודת צוות שבה יש כבוד הדדי. על האדם להקיף את עצמו באנשים שגורמים לו להרגיש בטוח וגורמים לו למצות את הפוטנציאל האמתי שלו. להיפרד מאנשים מאתגרים ומעכבים. יש לשמור על הבריאות הפיזית והנפשית כאחד.

בזוגיות חשוב לרפא פצעי עבר לפני שמוצאים זוגיות חדשה. למצוא את האהבה בתוכך, ואת הרומנטיקה.

בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. עליו להיזהר מפעולה איטית שנובעת מעודף יסודיות, עקשנות, חוסר גמישות, קשיי הסתגלות, נוקשות, ביקורתיות.