קלפי מלאכים - המספר 1133

אלוהי הצמיחה הפנימית

מספרי מלאכים 1133

1133 מייצג הזדמנויות חדשות בחיי האהבה או הקריירה מעבר דירה, הריון, או עבודה חדשה. יש להיזהר מחוסר סבלנות ומהנטייה להתפזר. זה הזמן למצוא את הילד הפנימי.

המספר 1133 בנומרולוגיה

המספר 1133 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות, לראשוניות, לפריצה, לאורגינליות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, לבחירה, לאובייקטיביות, לכושר מנהיגות, לעצמאות, לארגון ולניהול. אדם שלו מספר 1133 הוא מנהיג מטבעו ולכן נוטה במהלך יחסי עבודה לכפות את דעתו ואת רצונותיו, הוא פועל בכל דרך כדי להשיג את מטרותיו. הוא חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, כן וישיר. מקדם פרויקטים ובעל רעיונות. מעדיף לעבוד כעצמאי או בעמדות ניהול. הוא אנרגיה משולבת של פעמיים 1 הוא מהווה  את האנרגיה הגבוהה של אדם המדריך מתוך דוגמה אישית. אם חיים ברטט הגבוה של המספר הרי הכוח חסר גבול. אדם של 1133 בעל פוטנציאל רוחני גבוה. התכונה הבולטת שלו היא כוח הגשמה פנימית, שמאפשר להעניק ידע והשראה לאנושות. הוא אידאליסט. בנומרולוגיה המספר 1133 מייצג אדם בעל דמיון, רוחב לב, כישרון, התלהבות ואופטימיות. אדם שלא שכח את הילד שבתוכו. הוא שחקן, מוזיקאי, משורר וסופר. הוא חברותי סימפטי, יש בו רגישות פנימית גבוהה וחוסר סבלנות לעניינים שוליים.  נועד לתפקידי שרות ועזרה לזולת בריפוי, בעידוד. יושר וכנות חשובים לו. הוא משכיל, בעל תואר, ובעל מזל.

מספר 1133 רוחני מסמל צמיחה פנימית והדרכה אלוהית. מספר שיכול להצביע על הזדמנויות חדשות בחיי האהבה או הקריירה מעבר דירה, הריון, או עבודה חדשה. מספר של שמחה, שפע, צמיחה פנימית, ריפוי הגדרת מטרות וישומן. ביטחון העצמי, סבלנות, עבודה קשה, משמעת, מיקוד ומסירות למטרה.  מספר של מזל של הצלחה ושל צמיחה פנימית.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה, קיימת עזרה הדדית בהבנה האישית, הפנימית, חוויה זוגית אינטנסיבית של למידת אהבה עצמית ואהבה זוגית. למספר 1133 אוריינטציה משפחתית, אוהבת ומלאת שמחת חיים. לעיתים מתמודד עם מצבים קשים במערכות היחסים הרומנטיות שלו, בשל ילדותיות. חשוב לצאת מכל מערכת יחסים שמביאה פחד, חרדה או כאב. לזכור שבמהות האהבה יש כוחות ריפוי. שיפור עצמי הדדי.

אדם של 1133 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. חסר סובלנות, נוטה להתפזר ולפזר את כוחותיו, יש לו קושי להתחייב, ולעיתים הוא ילדותי ומדוכא. שליליות הנובעת מכעסים עצמיים. מתלונן ומרחם על עצמו, עליו להיזהר ממשיכת תשומת לב, מנהנתנות, ומאפקט פיטר פן. במצבים של חוסר איזון האופטימיות מפנה דרך לספק, ושמחת החיים מפנה מקום לדיכאון.