קלפי מלאכים - המספר 113

מלאך היצירה

מספרי מלאכים 113

מספר 113 מייצג עבודה קשה התחלות חדשות, שחרור רגשות שליליים ומתח. יש להיזהר מעצבות, מפיזור כוחות, מלקיחת סיכונים, מאנוכיות. זה הזמן ליצור שינוי לעבוד קשה ולהשקיע בנתיב חייך.

המספר 113 בנומרולוגיה

המשמעות הנומרולוגית של המספר 113 מייצג עבודה קשה ושחרור רגשות שליליים ומתח. על האדם להאמין בכוחו וביכולותיו, עליו לסמוך על עצמו. המספר 1 הוא העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי עם המספר  5 המבטא הסתגלות, התאמה, תקשורת, גמישות מחשבתית, תנועה וחוש מסחרי. אוהב חופש וחוסר מנוחה תמידי ממריץ אותו. השילוב בין הרעיונות של מספר 1 וההתרחבות של המספר 3 מביא את המספר 113 להיות מספר של שינויים מהירים בחיים, בעסקאות ובהתנהלות כספית. שני מספרים זכריים שנותנים את הטון, האחד מביא אסרטיביות, נתינת הוראות, אינדיבידואליות, יצירתיות, עם השלוש שמביא את כושר הביטוי העצמי, את יכולת הלמידה ואת הריכוז.

מספר 113 בנומרולוגיה מסמל התחלות חדשות, מוטיבציה לפעולה, חשיבות למיקוד במטרות ובחלומות. חשוב להוות דוגמה לאחרים. אופטימיות, כישורים וכישרונות רבים מאפיינים את האדם. האינטואיציה הדמיון והיצירתיות הם שיעזרו למצוא פתרונות חדשים לבעיות ישנות. האדם יתפתח רגשית, רוחנית, תהיה למידה של  לקחים. מספר רב עוצמה.

בזוגיות מערכת יחסים עוצמתית מלאה בצמיחה והתרחבות פנימית. מתפתחים יחד.

למספר 113 נטייה לעצבות ולדיכאונות, לפיזור כוחות על פני פרויקטים רבים. מיקוד חשוב ביותר. קיימת במספר זה דואליות, מספר של התרגשות ולקיחת סיכונים.