קלפי מלאכים - המספר 1122

אלוהי הצמיחה

מספרי מלאכים 1122

1122 מייצג צמיחה והתעוררות רוחנית, ועוזר לראות את המטרות בצורה בהירה. יש להיזהר מהרצון להגיע לגדולה מידית. זה הזמן לפעול בצניעות.

המספר 1122 בנומרולוגיה

המספר 1122 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות, לראשוניות, לפריצה, לאורגינליות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, לבחירה, לאובייקטיביות, לכושר מנהיגות, לעצמאות, לארגון ולניהול. אדם שלו מספר 1122 הוא מנהיג מטבעו ולכן נוטה במהלך יחסי עבודה לכפות את דעתו ואת רצונותיו, הוא פועל בכל דרך כדי להשיג את מטרותיו. הוא חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, כן וישיר. מקדם פרויקטים ובעל רעיונות. מעדיף לעבוד כעצמאי או בעמדות ניהול. הוא אנרגיה משולבת של פעמים 1 הוא מהווה  האנרגיה גבוהה של אדם המדריך מתוך דוגמה אישית. אם חיים ברטט הגבוה של המספר הרי הכוח חסר גבול. אדם של 1122 בעל פוטנציאל רוחני גבוה. התכונה הבולטת שלו היא כוח הגשמה פנימית, שמאפשר להעניק ידע והשראה לאנושות. הוא אידאליסט. זהו מספר רגשי מאוד, ואינטואיטיבי, אדם של 1122 בעל  כוח רצון חזק ונחישות, נחרץ ובעל כושר מנהיגות. הוא המספר של הבנאי הגדול, זה שמוביל תהליכים לכדי בנייה ויצירה. כל מה שנעשה בידו נעשה בקנה מידה גדול ומרשים ביותר. 1122 מכיל פעמיים את המספר 2 שמסמל את הניגודים, את הדואליות, הוא נגטיבי, פסיבי ונשי, מאזן. אדם בעל כושר שכנוע. טוב בעבודת צוות, רגיש, בעל דמיון דיפלומטי. אדם אינטואיטיבי, מכיל, קשוב, אימהי. לכן מכפיל את כוחו ויכולותיו. אדם שמתקומם נגד חוקים מתמרד בשלטון ובממסד. מגשים עצמו בעבודה עם קבוצות גדולות. יודע לקדם רעיונות ורפורמות חדשות. עליו להיזהר מעקשנות, מחומרנות ומחומריות, מאיטיות מחשבתית. מספר קשה לנשים שכן הופך אותן למסרסות.

1122 הוא מספר שמייצג צמיחה והתעוררות רוחנית מבטא את החלומות, ועוזר לראות את המטרות בצורה בהירה מעודד לנסות דברים חדשים, לחוות חוויות חדשות, מביא איתו מוטיבציה להתקדם מהעבר ולנוע קדימה. לא לשכוח את העבר אלא להסיק ממנו מסקנות. על האדם למצוא את השקט בתוכו. לעזור לאחרים למצוא שלווה ושלום עם עצמם. לצאת למסע של גילוי העצמי ולבנות מערכות יחסים הרמוניות עם עצמו ועם האנשים סביבו. ניצול מלא של הפוטנציאל הפנימי.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה, קיימת עזרה הדדית בהבנה האישית, הפנימית, חוויה זוגית אינטנסיבית של למידת אהבה עצמית ואהבה זוגית. בזוגיות קיימת אוריינטציה משפחתית, אוהבת ומלאת דמיון, יאהב עמוקות ויעשה דברים מוחשיים כדי לבטא את האהבה הזו. זמן של שלווה, של יציבות ושל אושר עם בן הזוג. הם משקפים זה לזה את אתגרי החיים וכך הם משתפרים וגדלים.

אדם של 1122 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד מספר  שגורם לאדם לעצלות, אובדן תשומת לב או חרדה שנגרמים מהפעלת לחץ על עצמו. רצון להגיע לגדולה מידית. לא אוהב שמפריעים לו או מטרידים אותו ולכן נראה לפעמים כמתבודד. נסוג מעימותים. לא שגרתי, מוזר ואקסצנטרי.