קלפי מלאכים - המספר 112

מלאך השינויים

מספרי מלאכים 112

מספר 112 מסמל תקופה משגשגת, כל המאמצים ישתלמו, יצירת המציאות וממוש החלומות. יש להיזהר מאנוכיות, מבדידות, מתנודות במצבי הרוח. זה הזמן לעשות מהפכים בחיים תוך ויתור על כניעה ועל קורבנות.

המספר 112 בנומרולוגיה

112 הוא מספר המכיל בתוכו הן את הרטט של מספר 1 המכיל את העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, למנהיגות, לחלוציות, אדם בעל אמביציה, נחוש, עצמאי. מספר של אינדיבידואליות ומנהיגות, הן את הרטט של המספר 2 שהוא נגטיבי, פסיבי ונשי התפקיד הנשי הוא לסנן, לשפר, לזקק, לעדן, להכיל, להקשיב. אדם אינטואיטיבי, רגיש, אימהי, יודע לאזן בין ניגודים טוב בעבודת צוות, בעל כושר שכנוע, עדין, ותרן מספר 12 מכיל הן את העיקרון הגברי הן את העיקרון הנשי יחד הם יוצרים את המספר 4 שמייצג מעשיות וביתיות נותן מסגרת ומשמעת ל 1 ו ל 2, דורש עבודה יעילה ואחריות. אדם של יצירה דרך העיקרון האקטיבי והפסיבי המשולבים יחדיו. מספר רגשי, המסמל השלמה, הקרבה והארה.

מבחינה קרמתית אנשי ה 112 מושכים איתם מגלגולים קודמים קושי זוגי, קושי כלכלי ונטישה. מספר המעיד על יכולת לעשות מהפכים בחיים תוך ויתור על כניעה ועל קורבנות.

מספר 112 בנומרולוגיה מסמל תקופה משגשגת שבה כל המאמצים ישתלמו, האדם יוצר את המציאות שלו ומממש את החלומות. מספר שנותן תשומת לב לאנשים סביבו, למערכות היחסים שלו ולאני הפנימי שלו. מספר של עבודת צוות. חשוב לשחרר את העבר, ולשנות הרגלים ישנים שכבר לא מועילים, שחרור דברים שכבר לא שימושיים. על האדם להיות אסיר תודה על מה שיש, על האדם להסתכל עמוק לתוך עצמו כדי למצוא את כל התשובות שאותן הוא צריך כדי להתקדם. מספר של חוכמה ושל ידע פנימי, של אינטואיציה, של אופטימיות ושל טוב לב. ניסים מגיעים לחייו של האדם. מדיטציה מועילה לאדם שכן מחברת אותו לרבדים פנימיים. על האדם לאהוב את עצמו, להביא חמלה לחייו ולפתוח את הלב. המספר 112 מביא איתו כושר ביטוי, התחלות חדשות, הישגים, יצירת מציאות חיים חדשה ומוטיבציה, שותפויות, מערכות יחסים, עבודה, התרחבות, כישרונות וכישורים. הארה, מיסטיקה, אמונה.

בזוגיות המספר 112 מסמן את האיחוד בין האדם והלהבה התאומה שלו, לשניהם אותו חזון, מערכת היחסים מלאה בתשוקה, רומנטיקה והבנה הדדית, חמלה וסבלנות וכל זה יקרה לאחר שישחררו חובות מגלגולים קודמים.

המספר 112 נוטה לדואליות, לרגישות ולתלות באחר. בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. בגלל רגישותו, יש בו חוסר שקט ונטייה למצבי רוח שעולים ויורדים הוא נוטה לכאבי בטן, לעיתים מפתח תלות בסביבתו, בגלל יכולתו לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבו יש לו נטייה לביקורת, עליו להיזהר מוותרנות יתר, מביישנות, מחוסר אחריות. חולמני (השפעת הירח), מתאכזב ופגיע.