קלפי מלאכים - המספר 1111

אלוהי המזל

מספרי מלאכים 1111

1111 מייצג ביטוי עצמי, מודעות למחשבות, יצירת מציאות ושפע בחיים. יש להיזהר מהנטייה לראות את המטרה ולא להנות מהדרך. זה הזמן להאמין שניסים קיימים.

המספר 1111 בנומרולוגיה

המספר 1111 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות, לראשוניות, לפריצה, לאורגינליות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, לבחירה, לאובייקטיביות, לכושר מנהיגות, לעצמאות, לארגון ולניהול. אדם שלו מספר 1111 הוא מנהיג מטבעו ולכן נוטה במהלך יחסי עבודה לכפות את דעתו ואת רצונותיו, הוא פועל בכל דרך כדי להשיג את מטרותיו. הוא חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, כן וישיר. מקדם פרויקטים ובעל רעיונות. מעדיף לעבוד כעצמאי או בעמדות ניהול. הוא אנרגיה משולבת של ארבע פעמים 1 הוא מהווה  האנרגיה גבוהה של אדם המדריך מתוך דוגמה אישית. אם חיים ברטט הגבוה של המספר הרי הכוח חסר גבול. אדם של 1111 בעל פוטנציאל רוחני גבוה. התכונה הבולטת שלו היא כוח הגשמה פנימית, שמאפשר להעניק ידע והשראה לאנושות. הוא אידאליסט. זהו מספר רגשי מאוד, ואינטואיטיבי, אדם של 1111 בעל  כוח רצון חזק ונחישות, נחרץ ובעל כושר מנהיגות.

מספר של ביטוי עצמי, של מודעות למחשבות, יצירת מציאות ושפע בחיים. חשוב לשאול את השאלות הנכונות ולפתוח את הלב ואת המוח. לפעול עכשיו, להתקדם בעוצמה ובנחישות, ליצור שינויים וניסים יקרו, חווית התעוררות. בעזרת גישה אופטימית, האדם יוכל להשיג את כל המטרות שלו, התחלות חדשות, השגת הישגים, עצמאות ומנהיגות. סמל לדלתות שנפתחות ולתחילת השינוי, סמל למזל ולאירועים משני חיים בתחום ההתפתחות הרוחנית. שער לעולם הרוחות סמן לשינוי שמתרחש, זמן לצמוח.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה, קיימת עזרה הדדית בהבנה האישית, הפנימית, חוויה זוגית אינטנסיבית של למידת אהבה עצמית ואהבה זוגית.

אדם של 1111 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד.