קלפי מלאכים - המספר 111

המלאך המיילד

מספרי מלאכים 111

111 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות. יש להיזהר מאנוכיות, משליטה של האגו בעשייה, משתלטנות. זה הזמן לפרוץ קדימה להציב את עצמך במקום הראשון.

המספר 111 בנומרולוגיה

המספר 111 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות, לראשוניות, לפריצה, לאורגינליות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, לבחירה, לאובייקטיביות, לכושר מנהיגות, לעצמאות, לארגון ולניהול. אדם שלו מספר 111 הוא מנהיג מטבעו ולכן נוטה במהלך יחסי עבודה לכפות את דעתו ואת רצונותיו, הוא פועל בכל דרך כדי להשיג את מטרותיו. הוא חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, כן וישיר. מקדם פרויקטים ובעל רעיונות. מעדיף לעבוד כעצמאי או בעמדות ניהול.

המספר 111 בנומרולוגיה קשור להתחלות חדשות, עצמאות ורעיונות רבים. הוא מעודד את האדם לצאת מאזור הנוחות שלו. הוא מספר של  אינסטינקט ושל אינטואיציה, של סמכות ושל הישגים, מייצג תכונות גבריות מספר של ניצחון בכל תחומי החיים, מספר של השראה, ושל תהילה. יש בו יצירתיות ודמיון, הרמוניה אופטימיות והתרחבות. אנשים שהגשימו את תוכנית החיים שלהם.

התחלה של פרק חדש בחיים. התחלה משנת חיים שתביא אור לעולם, התפתחות אישית וצמיחה. יש לזרום עם השינוי ולא להתנגד לו, לשמור על גישה חיובית ואופטימית, פעילות הומניטרית חשובה. האדם שולט בגורלו. תקופה מאתגרת  בה האדם צועד אל הלא נודע אך בסופה תהיה שביעות רצון מהתוצאה. שלווה קיימת באדם, הוא מושך אליו שפע ושגשוג, זהו מספר של השער האנרגטי לתחום הרוחני, המספר של התעוררות.

בזוגיות המספר 111 מסמן את האיחוד בין האדם והלהבה התאומה שלו, הם יעברו תהליך של צמיחה רוחנית עמוקה והתעוררות שתשנה את חייהם. תקופה עוצמתית ומאתגרת הנשמות יחפשו להתחבר לאלוהי ולהתעלות אל מעבר למישור הפיזי.

המספר 111 נוטה לשלוט, לנהל בלי לשים לב לרגשותיהם של אחרים, מחשבות שליליות מכתיבות תהליכים. בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד.