קלפי מלאכים - המספר 1007

אלוהי ההקשבה

מספרי מלאכים 1007

1007 מייצג אדם שחייב לרדוף אחרי מטרת חייו, מספר של הגינות, המסמל מזל טוב. יש להיזהר ממצבי רוח ומאי הבחנה והבנת המציאות. זה הזמן להקשיב לאינטואיציה.

המספר 1007 בנומרולוגיה

המספר 1007  מאופיין על ידי ה 0 שמסמל בנומרולוגיה שלמות הוא מסמל את האין סוף, את הנצח. המספר מסומל על ידי אורובורוס הנחש האוכל את זנבו. סמל לכך שאין התחלה ואין סוף. הביטוי "אפס" הופכת את האחר או את האדם לכלום. בעוד שהוספת 0 לשקל 1 מעצימה ומגדילה אותו. האיכות של המספר מקטינה או מעצימה, על פי בחירתו של האדם להסתכל על המספר אפס כמראה שהיא מושג רוחני המשנה משמעויות. המספר 1 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות, לראשוניות, לפריצה, לאורגינליות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, לבחירה, לאובייקטיביות, לכושר מנהיגות, לעצמאות, לארגון ולניהול. אדם שלו מספר 1 הוא מנהיג מטבעו ולכן נוטה במהלך יחסי עבודה לכפות את דעתו ואת רצונותיו, הוא פועל בכל דרך כדי להשיג את מטרותיו. הוא חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, כן וישיר. מקדם פרויקטים ובעל רעיונות. מעדיף לעבוד כעצמאי או בעמדות ניהול. הוא מכיל את הזרע הזכרי  מספר 1  ואת הביצה הנקבית 0. מכאן, 1 ו־0 יחד יוצרים את השלמות.

מבחינה נומרולוגית אדם של 7 מלא אמונה, חוכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעל יכולת ניתוח אנליטי,  מעודן, פרטיות חשובה לו, כל ניסיון לחדור לחיים הפרטיים מגלה חומות גבהות בינו לבין הסביבה. אדם של 7 מעדיף לעבוד לבד. הוא ביישן מתחבר לאט, נאמן ויציב. כל נושא בו הוא נוגע נלמד לעומק. נמשך לטבע, לתורות הנסתר, מחפש אמת. חשוב לו לפתח את האני הפנימי. אוהב פילוסופיה, דת ומחקר. בעל אינטואיציה ודמיון, מתרגש בקלות, דאגן. אנשים מעמיסים את בעיותיהם על אדם של 7. לאנשים קל לשכנע אותו לעשות דברים שאינו מעונין לעשות. חשוב שיעמוד על שלו. קיים צורך לנתח כל דבר לפרטי פרטים. חיבור חזק למים.

האדם צריך עצות ועידוד, חייב לרדוף אחרי מטרת חייו, מספר של הגינות המסמל מזל טוב. סמל אלוהי שמביא הזדמנויות, סיפוקים, שפע וברכות. קיימות אינסוף אפשרויות, מספר שמעודד להביט פנימה כדי לחשוף את החוכמה ואת נתיב החיים. מספר שמזמין את האדם לגלות את עצמו ומביא בהירות נפשית. האדם מוכן לקבל אנרגיות וגישות חדשות לתוך חייו. קבלת החלטות שמשנות באופן עמוק את החיים. זה הזמן לנסות דברים חדשים, להתחיל פרויקטים חדשים המזל הטוב שורה על האדם. הוא צריך לחשוב על ההווה ועל העתיד ולהשאיר מאחור את העבר. סימן חיובי לשפע פיננסי ולרווחה כללית הצלחה בקריירה ולהישגים בעניינים עסקיים. החלטיות, ביטחון עצמי סיבולת, תובנה, כוח, הצלחה, כבוד, שאפתנות וסובלנות.

המספר נושא מסר מרגיע של הקשבה ושל שימת לב לאינטואיציה ולאינדיבידואליות. נקיטת פעולה כדי להשלים את משמעות החיים, גם אם היא לא שגרתית או מוזרה בעיני אחרים. הרמוניה בעבודה, במערכות יחסים, במשפחה.

בזוגיות נטייה לבחור אדם נמוך או גבוה יותר מבחינה רוחנית, רגשית וכלכלית. אדם רוחני ובוגר מבחינה נפשית מסתכל במראה הרוחנית שלו ובוחר את הלהבה התאומה שלו, את הנפש התאומה שהיא אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה. חשוב לחשוב על העתיד ולראות שבן הזוג תואם את המטרות והחלומות העתידיים.   7 בודד נמצא בעולם הפנימי שלו פעמים רבות אינו מובן על ידי בן הזוג. כשהיחסים נכונים ומתאימים יש בהם עומק, הגות, כנות, ביטחון ונאמנות.

לאדם שלו מספר 0 יש נטייה להקטין אחרים. אדם של 1 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד. חשוב שאדם מספר 7 יזהר מדיכאונות, ממצבי רוח קשים, מאי הבחנה והבנת המציאות, מעוקצנות, מפחד להיכשל, מבנית חומות בינו לבין הסביבה ומנטייה להתמכרויות.