קלפי מלאכים - המספר 1

המנהיג

מספרי מלאכים 1

1 מסמל כושר מנהיגות, שפע רעיונות, אינדבידואליות ועצמאות. יש להיזהר מכך שעוצמתך תפגע באחרים. זה הזמן לחדש פעילות ממקום של שליטה באגו.

המספר 1 בנומרולוגיה

הצורה הגאומטרית המסמלת את מספר 1 היא עיגול שבאמצעו נקודה. העיגול מסמן את היקום והנקודה מסמלת את האלוהות את הבראשיתי. הנקודה נמצאת במרחק שווה מההיקף. היא נמצאת באיזון היא זו שנותנת חיים. המספר מסמל את העיקרון הגברי, האקטיבי, את השמש המעניקה חיים. המספר 1 מסומל בקו אנכי, שהוא סימן פאלי. האל הוא המקור ולכן מסומל במספר אחד: "שמע ישראל אדוני אלוהינו אדוני אחד". קרל יונג טען שהמספר 1 שייך לסמלים המאחדים המביאים לסינתזה ולשיווי משקל בין הניגודים. המספר 1 הוא סמל לזרע ולהתחלה, ומבחינה פסיכולוגית הוא מייצג את המודע. זה המקום, שבו האדם יודע את זהותו.

המספר 1 הוא סמל לאלוהות, ליצירה, להתחלה, לאינדיבידואליות, להתחדשות, לראשוניות, לפריצה, לאורגינליות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, לבחירה, לאובייקטיביות, לכושר מנהיגות, לעצמאות, לארגון ולניהול. אדם שלו מספר 1 הוא מנהיג מטבעו ולכן נוטה במהלך יחסי עבודה לכפות את דעתו ואת רצונותיו, הוא פועל בכל דרך כדי להשיג את מטרותיו. הוא חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, כן וישיר. מקדם פרויקטים ובעל רעיונות. מעדיף לעבוד כעצמאי או בעמדות ניהול.

בזוגיות נטייה לבחור אדם שלו יש את היכולת הרגשית להכיל אותו לדוגמה אדם שמובל בידי המספר 2 או 3 שהוא אדם רגיש, מכיל, אימהי, בעל נשמה רחבה וגדולה.

אדם של 1 בעל נטייה לצעוד קדימה בלי לראות במי הוא פוגע כי המטרה חשובה יותר מהדרך, אנוכי ובודד כי למעלה בפסגה יש מקום רק לאחד.