קלפי מלאכים - המספר 0000

אלוהי האין סוף

מספרי מלאכים 0000

0000 מייצג שלמות הוא מסמל את האין סוף, את הנצח, שאין התחלה ואין סוף. יש להיזהר מלהקטין את האחר. זה הזמן להתחבר אל הנצחיות של הקיום הרוחני.

המספר 0000 בנומרולוגיה

המספר ״0״ מסמל בנומרולוגיה שלמות הוא מסמל את האין סוף, את הנצח. המספר מסומל על ידי אורובורוס הנחש האוכל את זנבו. סמל לכך שאין התחלה ואין סוף. הביטוי "אפס" הופכת את האחר או את האדם לכלום. בעוד שהוספת 0 לשקל 1 מעצימה ומגדילה אותו. האיכות של המספר מקטינה או מעצימה על פי בחירתו של האדם להסתכל על המספר אפס כמראה שהיא מושג רוחני המשנה משמעויות. מספר זה קשור לחיים ולמוות. סמל ההתחלה ללא סוף כי מוות פירושו ולידה מחדש.

אופטימיות, אינטואיציה, אינסטינקטים גבוהים, מדיטציה, ריפוי ותפילה. קיימים כלים לחיבור עם המקור עם הבורא. רוחניות, והתפתחות הנשמה. המספר דן באחדות, באינסופיות החיים. הכול בתנועה מתמדת. האדם הוא נשמה אינסופית בגוף אנושי קיימים בו פוטנציאל וכישרונות בלתי מוגבלים להגיע לחלומות ולמטרות שלו. צריך ליהנות ולחיות את החוויה האנושית בשמחה ובהבנה. הבנת הפחדים מקרבת את האדם לאנרגיה אוניברסלית. העולם החומרי הוא אשליה שנוצרה על ידי המחשבות והפעולות של האדם עליו לשחרר את הצרכים החומריים ולהיות אסיר תודה על מה שיש לו. שחרור מהרגלים שליליים, עצבות, שיפוטיות עצמית וסביבתית. מספר של עבודה של הישגים, של התרחבות, של חיזוק הביטחון וההערכה העצמית.

בזוגיות נטייה לבחור אדם נמוך או גבוה יותר מבחינה רוחנית, רגשית וכלכלית. אדם רוחני ובוגר מבחינה נפשית מסתכל במראה הרוחנית שלו ובוחר את הלהבה התאומה שלו, את הנפש התאומה דרך חמלה והבנה של הצד האחר.

לאדם שלו מספר 0 יש נטייה להקטין אחרים.