מפה נומרולוגית אישית מלאה

מפה נומרולוגית

מפה נומרולוגית: נומרולוגיה תורת המספרים

מפה נומרולוגית: ההיסטוריה של הנומרולוגיה

נומרולוגיה היא שיטה המייחסת למספרים משמעות מיסטית. היא טוענת שמאחורי כל מספר יש "אנרגיה" מסוימת שאותה הוא מייצג. שורשי הנומרולוגיה מגיעים עד לפני כ-10,000 שנים ויותר במצרים ובבבל. מאוחר יותר לפני כ-2600 שנים ביוון העתיקה, פיתגורס שחי בשנים 582 לפנה"ס 496 לפנה"ס והיה פילוסוף ומתמטיקאי, נחשב לממציא המתמטיקה שפיתח רבים מהמשפטים הבסיסיים המהווים את הבסיס למתמטיקה מודרנית (כולל משפט המשולש הימני שנלמד בשיעורי מתמטיקה כיום), מחבר לוח הכפל מייסד האסכולה הפיתגוראית, הוא טען שהמספר עומד מאחורי כל התופעות, המספרים נמצאים בתוך הדברים. הוא זה שפיתח את הנומרולוגיה המוכרת בימינו.

בימי הביניים נאסרה הנומרולוגיה והיא לא מאושרת על ידי הכנסייה עם אסטרולוגיה וצורות אחרות של ניחוש ו"קסם ". במאה ה 19 עם עלייה בעיסוק במגיה תאורטית פעלה דמות חשובה ביותר בשם אליפז לוי שזהו שם העט של אלפונס לואי קונסטנס שהיה מבין המיסטיקנים הצרפתיים. הוא כתב ספר בנושא קבלה ונומרולוגיה קבלית העוסקת בפיענוח המספרי של שם האדם.

בראשית המאה ה 20 עולה כוחה של הנומרולוגיה בספרה של רות א.דרייר "נומרולוגיה, הכוח במספרים" גברת דאו באליט שילבה את עבודתו של פיתגורס עם התייחסות מקראית. תלמידה של באליט, ג'ונו ג'ורדן, סייע לנומרולוגיה להפוך למערכת המכונה כיום פיתגוראית, שבה יש השפעות נומרולוגיות בשמות ובתאריכי הלידה שנותרו בשימוש כיום. נומרולוגים אחרים כולל פלורנס קמפבל (1931) לין בוס (1978), מארק גרונר (1979), פיית 'ג'וואן ודאסטי בונקר (1979), קתלין רוקמור (1985) הרחיבו את השימוש בנומרולוגיה להערכת אישיות האדם. 

כיצד פועלת הנומרולוגיה

כל דבר ביקום רוטט בתדר הספציפי שלו. על ידי מציאת קצב הרטט של כל אובייקט, אפשר לקבוע את האיכויות ואת האנרגיות הקשורות אליו. על ידי יישום עקרונות הנומרולוגיה ושימוש בשם ותאריך הלידה כנתונים הבסיסיים אפשר לקבוע את התדרים העיקריים של אנשים שונים. ניתוח נומרולוגי של התדרים המחושבים מספק מידע משמעותי על אישיותם ואופיים של האנשים האלה.

יסודות הנומרולוגיה

חישוב נומרולוגיה בסיסית

בנומרולוגיה בכללי ובמפה נומרולוגית אישית בפרט, כל המספרים מצטמצמים לספרות הבודדות 1 עד 9 למעט מספרי האב המיוחדים 11 ו 22.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 ו 22 מייצגים את שיעורי הרטט העיקריים הנלווים עם מאפיינים של אנשים. אותיות בשמות אנשים ממירים למספרים ומחברים יחד. על ידי החלת נוסחאות מתמטיות פשוטות על המספרים המייצגים את שם האדם ותאריך הלידה שלו, נומרולוג יכול להפיק כשלושים משתנים. המספקים ניתוח מלא ומדויק להפליא של אופיו של האדם חוזקו וחולשותיו. (כמחצית המידע שבניתוח מגיע מתאריך הלידה ומחצית מהשם.)

הסימבוליזם של המספרים

1

המספר 1 במפה נומרולוגית- עצמאות, אינדיבידואליות, הישגים, מנהיגות, חלוציות, ניהול.

 

מבטא את הסמל הפאלי הזכרי הגברי, זה שנע קדימה ממטרה למטרה. מבטא בריאה, ראשית, התחלה. הוא מייצג את עוצמת האלוהות וקשור לתכונות של הנהגה, שלטון, תהילה, כוח ועוצמה. המספר 1 הוא הכוח המפרה. מספר זה מביא פוטנציאל מנהיגותי. ככל שאדם עם מספר זה מפתח יכולת זו, הוא יוכל לתפוס עמדה משמעותית בעולם העסקי או הפוליטי. אחד הלקחים העיקריים של המספר הזה הוא ללמוד את היתרונות של עצמאות. אדם עם מספר זה צריך קודם ללמוד לעמוד בנוחות על שתי רגליו בלי להישען על אנשים אחרים. לאחר מכן הוא יכול לקדם את עצמו על ידי שימוש ביכולתו לארגון, להובלה ולניהול. יש אנשים שמבלים חלק ניכר מחייהם בחלק הראשון של השיעור. אחרים לומדים את החלק הזה במהירות ומקדישים את מרבית חייהם לתפקידי מנהיגות חשובים.
מיוצג על יד אפולו אל השמש, ללא האור והחום של השמש אין חיים.

2

המספר 2 במפה הנומרולוגית שיתוף פעולה, סגירות, רגישות, איזון והרמוניה, תומך.

 

מייצג את הנשיות, מסמל פוריות. דואליות ואיזון, קשור לתכונות של רכות והכלה, עדינות והבנה, רגישות וחום, נשיות ומשפחתיות, שאיפה להרמוניה. אינטואיטיבי רגשי. מספר של ניגודים וקוטביות. אדם עם מספר זה הוא בעל רגישות מולדת ומודעות קיצונית לרגשות שלו ושל אחרים. בגלל רגישותו הוא יכול להבין ולקלוט הרבה ממילה, מחווה או אפילו מחשבה שלא נאמרה. אחד השיעורים העיקריים של המספר הזה הוא ללמוד לאזן בין רגישות לרגשנות. במקום להיפגע או לכעוס בגלל הרגישות הבלתי רגילה שלו, יש ללמוד להשתמש בתגובתיות שלו לטובתו ולטובתם של אחרים. אף על פי שרגישותו עשויה להראות כמו חולשה, במיוחד בשנותיו הצעירות, היא ללא עוררין אחת החוזקות החשובות שלו.
מיוצג על ידי ארטמיס אלת הירח הציד והמרחבים.

3

המספר 3 במפה הנומרולוגית- ביטוי עצמי, שמחת חיים, התלהבות, אופטימיות, יצירתיות, חברותיות.

 

מבטא איחוד משולש של יצירה, שילוב עוברי של בריאה חיבור של המספר 1 עם המספר 2 מיזוג של יסוד הבריאה האלוהי ויסוד הנשיות והרוך, מייצג את הצמיחה את הלמידה והלימודים הגבוהים, החופש והמרחבים, הדימיון, העשייה והיצירה, הכישרון, החברותיות והביטוי. שלוש הוא הילד שלוש הוא שמחת החיים והמזל. לאדם עם מספר זה מתנה מיוחדת, פוטנציאל לחוות הנאה רבה, התלהבות מרגשת, לפעמים מתענג עליה בהנאה עזה אך שקטה. אחד השיעורים העיקריים שלו במספר זה הוא ללמוד להעריך באופן מלא ולהביע את השמחה הנהדרת הזו בחיים. אדם עם מספר זה אוהב אנשים ומבלה זמן רב בפעילויות חברתיות, עם חברים רבים בפעילויות מגוונות. הוא גם יכול ליהנות משימוש ביכולת היצירתית הרבה שלו בתחום הכתיבה.
מיוצג על ידי המוזות.

4

המספר 4 במפה הנומרולוגית- מערכת וסדר, שירות, תחושת הגבלה, ניהול, עבודה קשה, מעשיות, אדמת כדור הארץ.

 

 

מבטא את הגשמי, את המוחשי, את החומר, המספר של הפעולה הממשית, ההיגיון והסדר, ומייצג את התכונות הקשורות לסדר ולארגון, משמעת ושקדנות, סבלנות ושימת לב לפרטים, אחריות, קפדנות, נאמנות. מספר של בית, משפחה, עבודה, חריצות, המספר של העקשנות. את המספר 4 ניתן לדמות לכסא מורידים רגל והוא נופל. לאדם עם מספר זה יש פוטנציאל לעבוד קשה ובסבלנות. אם יש עבודה הדורשת זמן רב, עבודה קשה והקפדה יתרה על הפרטים, הוא כנראה יכול לעשות זאת היטב. אחד השיעורים העיקריים של מספר זה הוא ללמוד את היתרון בשימוש במערכת ובסדר. חשוב לפתח את הגישה השיטתית שלו. סביר להניח שהוא יהה טוב בביסוס ובשמירה על שגרה קיימת. הוא יחווה מגבלות והגבלות, וצריך ללמוד לחיות איתם, לקבל אותם ולהפוך את החיים למשמעותיים, לא למרות המגבלות, אלא בגללן.
מיוצג על ידי הסטייה אלת הבית.

5

המספר 5 במפה הנומרולוגית- שימוש בונה בחופש, גיוון, התרגשות, שינוי, תקשורת.

 

מייצג את המדבר, מבטא זרימה ותנועה, חופש ודינמיות, תקשורת, שינוי וצמיחה, חדוות חופש והמסעות, מהירות, חן אישי, יכולת תקשורתית וכושר ביטוי, יחסי אנוש ותקשורת בין-אישית טובה, חביבות וחיוביות. המספר של התנועה הפיזית, מספר של מזל. אדם עם מספר זה מציג רב גוניות יכולת לעשות כמעט כל דבר שהוא מנסה במיומנות רבה. יכולת מולדת זו מאפשרת לו חופש ללא גבולות שרוב האנשים יכולים רק לחלום עליו. אחד הלקחים העיקריים של המספר הזה הוא ללמוד להשתמש בחופש זה באופן בונה. מכיוון שלאדם זה יש כל כך הרבה כישרונות וכל כך הרבה הזדמנויות לשימוש באותם כישרונות, הוא צריך ללמוד למקד את האנרגיה שלו במספר מצומצם של מיזמים ולא לנסות לנצל את כל האפשרויות.
מיוצג על ידי הרמס, מרקיורי שליח האלים, אל הסוחרים, הנואמים, הסופרים, הנוודים וגם מגן הגנבים.

6

המספר 6 במפה הנומרולוגית- איזון, אחריות, אהבה, תומך, מנחם, מגיש, עוזר.

 

מבטא הרמוניה ושלמות, אהבה, משפחתיות, צדק, קשור לתכונות של עשייה של תיווך וגישור על פערים לצורך יצירת הרמוניה, מתחשבים, גמישים, אכפתיים ותורמים לחברה. חוש אסטטי מפותח. אדם עם מספר זה מפגין יכולת מולדת לנחם, לעזור ולשרת אחרים. הוא מקדיש מאמצים רבים לאנשים אחרים. אחד הלקחים העיקריים של המספר הזה הוא ללמוד את הסיפוק המיוחד הנובע מהאחריות שהוא מקבל. מכיוון שאחרים יכירו במהירות את דרכיו האכפתיות של בעל מספר זה ויפנו אליו לקבלת עזרה שהוא יכול לספק. הוא לא נוטה להתחייב.
מיוצג על ידי ונוס אלת היופי והאהבה.

7

המספר 7 במפה הנומרולוגית- מכונס בתוך עצמו, מחפש אמת, הבנה ורוחניות.

 

מסמל את הקדושה הרוחנית, היסוד הרוחני, הרהור פנימי, למידה והעמקה, פילוסופיה, רוח ומיסטיקה, התכנסות והתבודדות, רכישת דעת, קשור לתכונות של אמונה ומודעות רוחנית, הסתגרות, הבנה מעמיקה, למידה והעשרה פנימית, התבוננות, העמקה, ניתוק. מספר שלא יודע להחזיק בכסף. אדם עם מספר זה הוא בעלי מוח אנליטי והוא מסוגל ללמוד גם לבד. בעל פוטנציאל להבין אמיתות בסיסיות וגם את היכולת לחפש משמעויות אולטימטיביות. הוא עשוי לעסוק במחקרים טכניים, מדעיים או פילוסופיים מורכבים. אחד השיעורים העיקריים של מספר זה הוא להשתמש ביכולותיו ללמוד את השקט הנפשי שלו שיכול לבוא רק מהכרת עצמו וקבלה והבעת רגשותיו העמוקים ביותר.
מיוצג על ידי נפטון אל הים.

8

המספר 8 במפה הנומרולוגית- שביעות רצון, השלמה, תשוקה להצלחה, כוח, הכרה.

 

מייצג את החומריות וכמיהה להישג, עם יסוד ההמשכיות האין-סופי (8 הפוך כמבטא את סמל האינסוף), את הרב תחומיות ואת החומריות. המספר 8 קשור לתכונות כמו הבנה עסקית וכלכלית, שאיפה לחומר, רכושנות, הצלחה, שאפתנות ותכליתיות. המספר מייצג את הקציר של מה שנזרע. כדי להגיע אל הרוח עליו לעבור דרך החומר והבנייה החומרית. מספר שמתבטא בבניית דרך אישית. מספר זה מביא יכולת עסקית, כשאדם עם מספר זה מפתח את כשרונותיו המנהלתיים והמנהליים, ייתכן שהוא ירצה לנהל עסק משלו או לעבוד בתפקיד משמעותי במיזם מסחרי כלשהו. אחד הלקחים העיקריים של המספר הזה הוא ללמוד את סיפוקו של העולם החומרי ואת הכוח שמגיע עם שליטתו. בעל מספר זה ייתכן שיהיה עליו ללמוד שהשגת עושר או כוח אינם מטרה בפני עצמה, אלא רק אמצעי למטרה. המטרה היא האושר והסיפוק שאפשר להשיג עם החופש הגשמי.
מיוצג על ידי קירון אל החקלאות, אל הזמן.

9

המספר 9 במפה הנומרולוגית- חוסר אנוכיות, הומניטריות, נותן בלי לחשוב מה יקבל, רחום.

 

מבטא את המעגל הכמעט סגור (בדומה לצורת הספרה 9) את סגירת המעגל והשלמתו, את הסוף וההתחלה, את המעגליות והמחזוריות ההתחלה והסיום, קשור לתכונות של הדרכה וטיפול, הגשמה ועשייה אידאליסטית, עזרה, אכפתיות והענקה. לאדם עם המספר הזה יש אהבה מולדת לאדם האחר. בדרך כלל הוא אוהב לעזור לאנשים כיחידים ובאותה עת יש בו דאגה לאנושות בכלל. הוא עשוי לעסוק בפעילות פילנתרופית או הומניטרית. אחד הלקחים העיקריים של המספר הזה הוא ללמוד לתת מעצמו בלי לחשוב על שכר או מה יקבל בתמורה. זהו שיעור קשה ליישום. חלק ניכר מהמאמץ של אדם יכול להיות מושקע בלמידה לאזן בין הצרכים והשאיפות האישיות שלו, גדולות או קטנות ככל שיהיו, נגד רצונו המולד לתרום לנזקקים.
מיוצג על ידי מארס אל המלחמה.

11

המספר 11 במפה הנומרולוגית- מתח עצבי, ערוץ רוחני ומורה.

 

 המורה הגדול, מספר של רוחניות, אינטואציה, עוצמה אישית ורוחנית. מספר שנועד להוביל קבוצות, מספר של התגלות והארה. כאשר אדם עם מספר זה משתמש במודעות הרוחנית שלו, הוא יכול להיות אינטואיטיבי. יש לו פוטנציאל לפעול כערוץ למודעות רוחנית. עליו ללמוד לפתח את יכולתו להתכוונן לתחומים רוחניים ואז להעביר וללמד את הידע הייחודי שלו ואת התפיסה המוגברת שלו לאמיתות העמוקות ביותר. ייתכן שזה יתגלה כאחד הלקחים החשובים יותר שהוא לומד.

22

המספר 22 במפה הנומרולוגית- בונה מאסטר, כוח סמוי, מתח עצבי, הבנה רוחנית של עולם חומרי, רעיונות גבוהים.

 

מייצג את הבנאי הגדול, מספר של בנייה רוחנית שיתוף פעולה אחריות פרוקטים גדולים. כאשר אדם עם מספר זה משתמש במודעות הרוחנית שלו, הוא עשוי להיות אינטואיטיבי. יש לו פוטנציאל להחיל את התפיסות הפילוסופיות הייחודיות הללו ולפתח או לנהל מיזמים גדולים, בעיקר מיזמים בעלי מטרות הומניטריות משמעותיות. ללמוד להשתמש בהבנות הרוחניות שלו לטובת העולם החומרי עשוי להתגלות כאחד השיעורים החשובים יותר בחייו.

0

המספר 0 במפה הנומרולוגית- שלמות, הכללה, מקיף, פוטנציאל אין-סופי.

 

הקדמונים הכריזו שכוח האל הוא מעגל שמרכזו נמצא בכל מקום והיקפו אינו בשום מקום זהו ה 0 הוא מספר כוח האל והאנרגיות האוניברסליות. מייצג את השלם ואת השלמות, את הנצח, מסמל את האלהות ושיווי המשקל. מספר 0 הוא אלפא (התחלה) ואומגה (הגבוה ביותר) שכן אין לו התחלה ואין לא סוף, צורתו צורת עיגול מושלמת ושלמה. הוא מראה שמאפשרת התקדמות רוחנית, זהו מספר של העוצמה או ביטול העצמי והאחר, הכול או כלום. מייצג את כל מה שיש ואת כל הפוטנציאל. הכול אפשרי זהו מצב של פוטנציאל ללא גבולות. מכיוון שהמהות היא כל מה שיש, הפרדה אינה קיימת, ואין שום מושג לשום דבר מחוץ לעצמו. בשילוב עם מספר אחר, מחזק ומגביר את תנודות המספרים איתו הוא מופיע הפוטנציאל של המספר הזה מוגדל, מה שמקנה את זרימת כוח האל למבנה של המספר. מגדיל, משפר את הפוטנציאל והממד של המספר, ומביא הצלחה ושלמות.

דילוג לתוכן