הצהרת נגישות

הצהרת נגישות לאתר אורית של רפאל

מבוא

אתרי האינטרנט מהווים אבני יסוד ממשיים עבור כל אדם המעוניין לגשת באופן חופשי למידע ולצרוך דרכו תוכן. הן שמדובר בכלל המשתמשים והן שמדובר במשתמשים בעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות המבקשים לגשת באופן חופשי ונגיש אל מאגר המידע, באופן שיאפשר להם חווית משתמש פשוטה ונוחה יותר.

אנו עושים את כל המאמצים כדי להבטיח כי התוכן, השירותים והמשחקים האינטראקטיביים באתר יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, לרבות קשיי ראייה וכבדי שמיעה. על כן, השקענו משאבים רבים כדי להנגיש את התוכן באתר עבור כלל המשתמשים, ככל הניתן, מתוך מחשבה כי לכל אחד מגיע ליהנות מהתוכן ומהמידע המצוי באתר, באופן חופשי, נוח ונגיש.

שימוש בתוכנת נגישות אתרים

אתר זה מופעל בעזרת תוסף הנגשת אתרים בשם Enable מבית uPress. התוסף מציע ניווט מקלדת, ביטול הבהובים, שינוי רמת הניגודיות, היפוך צבעים, הדגשת כותרות, הדגשת קישורים, הצגת תיאורים בתמונות, הגדלה והקטנת גופנים, הגדלה והקטנת מסך.

איך משתמשים בתוכנת הנגישות באתר?

באתר תוכלו למצוא את תפריט הנגישות בתחתית המסך. כדי להפעילו לחצו על לחצן האסקייפ (ESC) במקלדת. מיד לאחר מכן כפתורי ההנגשה יהיו זמינים עבורכם באמצעות קיצורי המקלדת ולחצני העכבר.

הבהרה

אף על פי שאנו עושים את מירב המאמצים לאפשר גלישה נגישה באתר, ייתכן וימצאו עמודי תוכן באתר שטרם הונגשו, הן בגלל סוגיה טכנולוגית והן בגלל מספר הרב של הדפים באתר. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להנגיש את האתר במידת האפשר, וזאת כדי לאפשר לכל אדם לגלוש באתר ולצרוך את התוכן באופן קל ונח, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

פניות בנושא נגישות

אנו תמיד שמחים לקבל משוב מהמשתמשים באתר. אם נתקלתם בתקלת נגישות בעמודי האתר, נשמח לשמוע מכם כדי לעשות את המיטב לתיקון ושיפור חווית המשתמש באתר.

לפניות בנושא נגישות באתר "אורית של רפאל":

איש הקשר שלנו: ערן הירשוביץ
טלפון: 050-8522064
דוא"ל: eranh1961@gmail.com

error: