אורית של רפאל

אודות

אודות אורית של רפאל

"בשם ה' אלוהי ישראל: מימיני מיכאל, משמאלי גבריאל, מלפני אוריאל, מאחורי רפאל ועל ראשי שכינת אל".(מתוך תפילת שמע שעל המיטה)

אורית ילידת 1963 בעלת תואר B.A מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה. לימודים שהיוו בסיס להיותי מאמנת אישית. לימודים אזוטריים (השימוש המקורי במושג מיוחס לאריסטו, הפילוסוף היווני, שחילק את הידע לשניים: ידע אקזוטרי (חיצוני), שהוא נחלת הכלל, וידע אזוטרי (פנימי), הידוע רק לאנשי סוד), החלו עם לימודי הנומרולוגיה לפני עשרים וחמש שנים, וכחוט השני לימודים אלו נמשכים עד היום דרך לימודי הכירולוגיה, התקשור והטארוט.

דרך החיים האישית שלי הובילה אותי לתובנה הכול כך יפה שנאמרה בידי נלסון מנדלה:

"הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנחנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור. זה האור שבנו לא האפלה שבתוכנו שמפחידה אותנו יותר מכל. אנחנו שואלים את עצמנו, איזה זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? למען האמת, איזה זכות יש לכם לא להיות? אתם ילדיו של אלוהים. אין שום דבר נאור בצמצום האישיות שלנו כדי שאחרים לא ירגישו חסרי ביטחון. נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאתנו, כל אחד מאתנו נושא את הקסם הזה בתוכו. כאשר אנחנו נותנים לאור הפנימי שלנו לזרוח אנחנו מעניקים, בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו. כשאנחנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים."

הנומרולוגיה, תקשור המלאך רפאל ופתיחות קלפי הטארוט הם הדרך שלי לגעת בקסם האלוהי. קיימת בי התשוקה והרצון הרב שגם אתם תיהנו מידע זה. באתר תוכלו לשאול את הקלפים ולקבל תשובות, הכוונות ותובנות שיעזור לכם בדרך.

מאמינה שעם קצת רצון כל אחד מאתנו יכול לגעת בקסם האלוהי הטמון בו.

error: