קלפי מלאכים - המספר 17

העקשן

מספרי מלאכים 17

17 אוהב בית, מאורגן, קיצוני בהתנהגותו, עקבי, מעשי, בעל כוח פנימי המגיע למטרתו. יש להיזהר מכוחונות ועקשנות. זה הזמן להגדיל את האמפטיה ואת החמלה.

המספר 17 בנומרולוגיה

בנומרולוגיה המספר 17 מייצג את השילוב בין העיקרון הגברי, האקטיבי, סמל לזרע ולהתחלה, ליצירה, לראשוניות, ליוזמה, למרץ ולנחישות, אדם של 1 מנהיג, חלוץ, בעל אמביציה, נחוש, עצמאי איכויות המספר 1 הן יצירתיות, עם המספר 7 שהוא אדם מלא אמונה, חוכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעל יכולת ניתוח אנליטי, נאמן ויציב, מחפש אמת. אדם בעל אינטואיציה ודמיון. שני מספרים אלו באים לידי ביטוי במספר 8 שיש בו את עיקרון הנצחיות, את המשכיות, את החיים ואת ההבשלה שמתבטא בקציר של כל מה שנזרע.

אוהב בית, מאורגן, קיצוני בהתנהגותו, עקבי, מעשי, בעל כוח פנימי המגיע למטרתו, יעיל, תחרותי, בעל ידע ויכולות להשקיע ולנהל עסקים, אדם בעל עומק, סבלנות שנושא באחריות. השילוב של ה 17 וה 8 מעלה תקווה, אמונה ואהבה, מביא את האור הפנימי שמעיד על כוחות נפשיים. מספר זה מציין קארמה חיובית ומזל הבאים בשל התפתחות רוחנית בגלגולים קודמים. חשוב להישמע לאינטואיציה.

האדם בדרך הנכונה בחייו הוא יביא לידי ביטוי את כל החלומות ואת הרצונות שלו, הכרת תודה על כל מה שיש לאדם חשובה ביותר. הוא אופטימי ואמתי אם הוא מאבד משהו, זה כי דברים חדשים צריכים להיכנס לחייו, ובלי לשחרר אותו, לא יוכל למשוך עוד טוב. צריך להתמיד בעבודה הקשה והצלחה, ועושר ייכנסו לחייו של האדם.

בזוגיות 17 מסמל יחסים רציניים, לעיתים יש קושי בזוגיות ובכובד. חשוב להיאבק על הקשר, חשוב לבלות זמן איכות יחד, אך אם לא צולחים את האתגרים יש לשחרר כי נחסם הרטט לפגוש את האדם הנכון.

למספר 17 יש נטייה לכוחנות, להליכה בדרך בלי לראות על מה דורכים, חשוב לזכור המטרה לא מקדשת את האמצעים, עליו ללמוד לסלוח, ולא להיות עקשן. עולמו הפנימי עשיר חשוב לשתף את הסביבה ולא להסגר מאחורי חומות.