אורית של רפאל

פתיחות

קלפי הטארוט משמשים אצל חלק מקוראי קלפים כלי נבואי שמביא את הגישה הפטליסטית שטוענת שהכל קבוע מראש, ולכן בשאלות על העתיד הקלפים יתנו תשובה. יש קוראי קלפים שבין אם הם פטליסטים שמאמינים שהעתיד קבוע מראש אך הרשות נתונה ובין אם הם מאמינים שהעתיד נבנה על פי מעשינו בהוה רואים בקלפים כלי להתפתחות אישית, אמצעי של היקום להראות לנו דרך להתמודד עם אתגרי החיים.

בזמן שנשאלת שאלה, הקלפים הופכים לחלק מסיטואצית החיים של השואל. הם מסתדרים כדי לשקף לו את חייו.  78 קלפים 78 מצבי חיים. הרוח, הפיזי ההזדמנויות וההתבגרות. הקריאה בקלפי הטארוט מאפשרת להבין את המקום בו אנו נמצאים ברגע נתון, הם מאפשרים להבין את תהליכי ההתפתחות והמימוש בחיים הן בצד הרוחני והן בצד הפיזי.

הכל מתחיל בעולם הרוח, אותו עולם בלתי נראה שמהווה את הצד הרוחני שלנו את החלק הלא גשמי. אנחנו רוצים לשתות מים זה עולה ברוח אבל ללא מימוש בעולם החומר אנו נשאר צמאים. אנו נשאר צמאים למים, לאהבה, לזוגיות, לחבר, ללימודים של קורס או ללימודים גבוהים, אנו נשאר צמאים לפרנסה. התהליכים הרוחניים בחיינו אותו צימאון או רעב חשוב שיבואו לידי ביטוי בעולם החומר חשוב שהם יתממשו. במהלך הקריאה ניתן לראות האם השאלה קיימת ברוח או האם היא מתממשת בחומר. האם נפתחה הזדמנות והקורא צריך להאיר את עיניו של השואל להזדמנות שנקרתה או שקיימת תקיעות, להבין אותה ולשחרר. יש מחיר להעדר מימוש הצמא הרוחני בעולם החומר.

התהליך הרוחני החל, אישה מחפשת זוגיות היא רוצה בן זוג לחיים חבר להקים משפחה ולהביא  ילדים לעולם. היא שואלת האם אמצע זוגיות בחודש הקרוב? היה ובקריאה נקבל את אחד מקלפי הארקנה הגדולה את אחד מקלפי הרוח לדוגמא: קלף השוטה אנו נבין שהיא בראשיתו של תהליך של חיפוש זוגיות שהיא לא בהכרח יודעת מה היא מחפשת בבן זוג, לעומת זאת אם יצא קלף הקיסר יהיה ברור שהיא מחפשת דמות סמכותית, מבוגרת. נוכל לכוון אותה דרך הקלף להבין את סוג הזוגיות הרצויה לה, אך לא נוכל להגיד בודאות האם בחודש הקרוב השאלה תתממש. בקריאה שבה יוצאים קלפי הארקנה הקטנה קלפי המימוש או קלפי ההזדמנויות וההתבגרות. השואלת יכולה לעמוד בפני סיטואציות שונות. היה ובקריאה נקבל אס מטות התשובה היא כן, היה ונקבל שלושה גביעים ברור שתהיה שמחה חגיגה סביב נושא השאלה. במידה ונקבל שלוש חרבות הרי שנוכל לדעת שנכונה לה אכזבה. היה ונקבל בקריאה את אחד מקלפי החצר נוכל לספר לשואלת שתהיה הזדמנות להכיר את בן הזוג והיא צריכה להיות פתוחה להזדמנויות בהן היא יכולה להכיר אותו  ולא לסרב להן. או בקלפי האבירים תהיה הזדמנות ברורה והיא צריכה לתת לה את המקום, כי לעיתים הזדמנויות מגיעות מחופשות לעבודה קשה. לא מגיע אביר על סוס לבן באמצע רחוב דיזנגוף.

החיים הם אוסף של אתגרים

בחיים נחווה שיעורים, בכל שלב של התפתחות רוחנית נחווה מגוון של שיעורים ולעיתים נחווה את אותו שיעור מכיוון אחר. זו הדרך להתפתחות רוחנית התמודדות עם שיעורים. תפקידו של הקורא בקלפים להאיר בפני השואל את התיחסותו לשיעור ומה הדרך להתקדם מהרוח אל החומר. מה הדרך להתמודד עם החומר ולשפר את חייו. על הקורא בקלפים להאיר את הפוטנציאל הטמון בשואל המאפשר מימוש עצמי.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי