אורית של רפאל

חרבות

מלך החרבות

מלך החרבות מייצג את האדם שמאופין בכריזמה, בחשיבה קרה, בהגיון בצורך בהרמוניה איזון ושיווי משקל. אדם שפועל לטובת הכלל. שואף לאווירה רגועה והרמונית סביבו. ירגיע את הרוחות גם עם מקריב את רצונותיו, צרכיו, אמונותיו ודעותיו. השותף האידיאלי, הבעל או האשה האידיאליים מאחר ומחפשים שקט ואיזון ולכן מוותרים, אדם האוהב אומנות ויופי מאחר ומחובר להרמוניה. האדם המיוצג על ידי מלך החרבות יוותר יפסיק לבטא את עצמו ויום אחד יקום ובאופן נוקשה וחד יחתוך, ללא שלב ביניים הכולל הסבר, הצד האחר השותף העסקי בן בת הזוג יופתעו.

הסמלים בקלףהמלך מסמל מחשבות ותחושות הקשורות בשליטה, כוח וביטחון דרכי הפעולה של המלך נוגעות באינטרסים שלו, והאינטרס שלו הוא הגנתי, המלך יוצא לפעולה בשעה של מתח. הפרפרים בכס מלכותו מסמלים תהליכים מתמשכים מביצה, לזחל, לגולם ולפרפר. גם הירח מסמל תהליכי חיים הריון לידה, מתמלא וחסר. המלך יושב על כסא מלכות בראש ההר, הרים מסמלים מכשולים גדולים או אתגרים בחייו של האדם. פסגה של הר מסמלת התגברות על מכשול הצלחה מובילה להבנה של המטרות בחייו של האדם. עננים מסמלים את הצל שנגרם לחייו של אדם כתוצאה מאתגרים שונים בהסחות דעת, אכזבות או עיכובים אך המלך יושב מעל קו העננים מה שמסמל כי הוא התעלה מעל הצל, הסחות הדעת והעיכובים, הוא התגבר על האתגרים.

אסטרולוגיה מזל מאזניים בין ה בין ה 23 בספטמבר לבין ה 22 באוקטובר שייך ליסוד האוויר התכונות המיוחסות למזל זה הן בדיוק כמו המאזניים ששואפים לאיזון והרמוניה, חשיבות לתת איזון וליצור הרגשה של שלום  ואחווה, רודפים אחרי צדק, בעלי כושר שיפוט, תרבותיים, אינטלגנטיים, חברותיים ובעלי קסם אישי. וגם קושי ביכולת בקבלת החלטות בשל הצורך להתאזן.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של המלך מייצג  את האנרגיה הזכרית. בטבע הזכרים פאסיביים לדוגמא האריה אינו עושה דבר עד לרגע שיש איום על הלהקה, רק אז הוא יוצא להגן. המלך מתעורר במצבים של מתח של לחץ פנימי או סביבתי. התנהגותו של המלך מאופינת בצורך ביצירת איזון הרמוניה ושקט ובמוכנות להקריב ולספוג על מנת למנוע מצבים בהם יש קונפליקט. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של ביטוי רגשי במצבי קונפליקט על מנת ליצור הזדמנות לשינוי והתפתחות רוחנית.

בנושא זוגיות יחסים המושתתים על הצורך באיזון בהרמוניה. רצון להקים משפחה, במצבים של זוגיות קיימת כאשר מתעורר אתגר רצון להשיב את האיזון על כנו, במידה ולא מצליחים עוזבים בפתאומיות.

בנושא קריירה יחסים המושתתים על הצורך באיזון בהרמוניה. רצון להקים עסק, להתמודד עם פרויקטים חדשים, עם עובדים או מעסיק ממקום של איזון והרמוניה. במצבים של קריירה או תעסוקה קיימת כאשר מתעורר אתגר רצון להשיב את האיזון על כנו, במידה ולא מצליחים עוזבים בפתאומיות.

בנושא כספים חשוב לקבל ייעוץ משפטי על מנת למנוע סיבוכים עתידיים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי