אורית של רפאל

חרבות

מלכת החרבות

מלכת החרבות מייצגת אדם מופנם, שקט, ללא צורך בהכרה. מה שחשוב לו הוא השינוי שהוא יוצר בסביבתו, תיקון העוולות. האדם יודע להתנתק מהסביבה ולהתרכז בעבודתו. אדם שהוא  אידיאליסט, צדק חברתי חשוב לו. עקשן, מתמיד, קיימת באדם הנטיה להקריב הכל למען המטרה.

הסמלים בקלף המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה את הכוח, ואת יכולות העשיה שלה, בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות. מחד גיסא המלכה מחזיקה בחרב הניצבת ומסמלת את כוחה ועוצמתה ומאידך גיסא היד מושטת לשלום, הדואליות הקיימת בבני מזל דלי. המלאך בכסא המלכה מסמל טוב לב, טוהר, הגנה, נוחות, נחמה והכרת תודה. המלכה יושבת על כסא מלכות בראש ההר, הרים מסמלים מכשולים גדולים או אתגרים בחייו של האדם. פסגה של הר מסמלת התגברות על מכשול. הצלחה מובילה להבנה של המטרות בחייו של האדם.עננים מסמלים את הצל שנגרם לחייו של אדם כתוצאה מאתגרים שונים מהסחות דעת, אכזבות או עיכובים אך המלכה יושבת מעל קו העננים מה שמסמל כי היא התעלתה מעל הצל, הסחות הדעת והעיכובים, היא התגברה על האתגרים.

אסטרולוגיה מזל דלי בין ה 20 בינואר לבין ה 18 בפברואר שייך ליסוד האוויר התכונות המיוחסות למזל זה אינטליגנטיות, הגיון, נאמנות, אידיאליזם, הומניטריות, שוחרי צדק, מקוריות, סובלנות, נון קונפומיסטיות, חשוב להם לצעוד בדרך שהם מטווים, נאמנים לעצמם וגם מוזרות, תמהונות.

.בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמא הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופינית של המלכה היא חשיבה ותכנון עתידיים, חשיבה אידאליסטית, צורך לשפר את הסביבה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של קלילות, הנאה מהקיים ומהמשפחה.

בנושא זוגיות מציאת בן בת זוג ותחזוקה של זוגיות קיימת אינם נמצאים בראש סדר העדיפות של האדם.

בנושא קריירה נושא מרכזי בחיים בין אם האדם שכיר או עצמאי, שפע רעיונות המובילים להצלחה.

בנושא כספים חשיבה עתידית מנחה את ההשקעות, מהלכים מפתיעים שיוצרים תשואות.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי