אורית של רפאל

חרבות

אביר חרבות

אביר החרבות מייצג מצבים בחיים בהם הדברים מתרחשים מעצמם, בקלות מה שיוצר עצלות, פאסיביות  וחוסר רצון להשקיע. זה הזמן בו חשוב להתבגר ולהבין שעל מנת להשיג בחיים זוגיות, לימודים קריירה חשוב להשקיע ולהתאמץ. עכשיו בתהליך המרחש האדם חייב להיות זה שצריך לגרום לדברים להתרחש עליו לתכנן, ולהוציא אל הפועל.

הסמלים בקלף האביר מסמל נאמנות והגנה על מה שחשוב לאדם בחיים על המחשבות, על התחושות ועל ההרגלים. הוא מסמל את הצורך בבדק בית על מנת לאפשר התבגרות. הסוס מסמל  אמביציה ומניעים חזקים להתקדמות, יכולת לעבוד קשה, סוס בצבע לבן מייצג אמביציות ודחפים להצליח המבוססים על כוונות מאוזנות. המאפיין הבולט בנוף הוא הרוח שנצבת מול האביר ומסמלת את הנתיב הייחודי של האביר שחייב להתמודד. הרוח מסמלת תחושה של חופש, יצירתיות, חופש פעולה וחוכמה רבה, רוח פרצים מסמלת את הקושי הקיים מול דחפים יצירתיים וחופש שמפחידים את האדם מאחר ומחייבים אותו לפעולה ההתגברות על הרצון שאחרים יעשו בשבילו היא ההתבגרות הנדרשת בתהליך.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

יסוד האויר יסוד השכל הישר, ההגיון הקר והחשיבה הם חלק מהצורך של האדם לשלוט בעצמו באחרים בסביבה דרך ההיגיון. יסוד זה מיוצג על ידי החרב, חרב ההגיון שמאפשרת לאדם או ליקום לחתוך גם כשכואב, לחתוך כי נכון לחתוך, כי זה בדרך כלל לא מה שרוצים אלא מה שצריכים. את ההתפתחות הגדולה ביותר בשלבי החיים השונים האדם חב לכאב שהניע אותו קדימה.

המסר האביר מייצג אנרגיה של התבגרות. אנרגיה שהופכת בסופו של התהליך לאס התנהגותו האופינית של האביר היא לא לפעול, לא להתאמץ, לא להתקדם, רצון שאחרים יחיו את החיים במקום האדם, שהם יקבלו החלטות, ויוציאו לפועל את הנדרש. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של עשיה, לא לחכות שאחרים יעשו יגידו בעבור האדם, על האדם לקחת אחריות לחייו ולפעול.

בנושא זוגיות כריזמטי, מענין, איש שיחה, אך את היוזמה משאיר לבן או בת הזוג. בזוגיות קיימת כאשר מתגלים אתגרים אינו יוזם התמודדות איתם.

בנושא קריירה יכולות גבוהות בתחום העיתונאות, הפרסום, יחסי הציבור, תקשורת טובה עם עובדים, מעסיקים ושותפים עסקיים, אך הרצון שאחרים יעשו במקומו מעכב כל התפתחות בתחום הקריירה.

בנושא כספים הצורך מביא את העשיה, ללא מצב של לחץ אינו פועל בנושא הכספים.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי