אורית של רפאל

חרבות

נסיך החרבות

נסיך החרבות מייצג אדם שעוסק בעיתונאות, תקשורת, פרסום, דעת קהל, מכירות, אדם מהיר חשיבה, לשון חדה ויכולת תקשורת גבוהה, תזזיתי, חיי בתחושת פספוס היוצרת בו אי שקט, יודע להקסים את סביבתו, סקרן, צמא לידע ודעת, מחפש שינוי וגיוון, החיים עבור אדם זה הם אוסף של חוויות והתנסויות.

הסמלים בקלף הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשיה, גילו הצעיר של הנסיך גורם לו לקושי לממש את האפשרויות כתוצאה מחוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום. בגדיו הססגוניים מסמלים את החיפוש אחר גיוון המאפיין הבולט בנוף הוא הרוח שנצבת מול הנסיך ומסמלת את הנתיב הייחודי של הנסיך שחייב להתמודד. הרוח מסמלת תחושה של חופש, יצירתיות, חופש פעולה וחוכמה רבה, רוח פרצים מסמלת את הקושי הקיים מול דחפים יצירתיים וחופש שמפחידים את האדם מאחר ומחייבים אותו לפעולה, פעולה שהיא אינה חיפוש  החוויות וההתנסויות כמרדף שווא אחר הרוח, אלא בחיים עצמם.

אסטרולוגיה מזלתאומים בין ה 21 במאי לבין ה 21 ביוני  שייך ליסוד האוויר התכונות המיוחסות למזל זה הן סקרנות, מהירות מחשבה, קליטה מהירה, כושר אבחנה, יכולת הסתגלות, יכולת השתלבות, יכולת החלטה מהירה, יכולת שיחה מרתקת. וגם חטטנות, רכלנות, רדידות, קפיצה למסקנות, חוסר סבלנות, אי שמירת סודות, פטפטנות, אי דיוק במסירת מידע, תזזיתיות, אישיות כפולה.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופינית של הנסיך מתבטאת בחיפוש אחר משהו, ללא הגדרה, רצון לטעום מעט מכל דבר, שפע חברים, חוסר יציבות ושטחיות . ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של להעמיק בקיים על מנת לאפשר להתפתחות

בנושא זוגיות שפע של התחלות, בילויים, תקשורת זורמת בין בני הזוג, סקרנות להכיר. בזוגיות קיימת יתכן ויווצר רצון להכיר אחרים, חשוב להפנות את האנרגיה הזוגית אל תוך הזוגיות ולא החוצה.

בנושא קריירה עבודה בתחום העיתונאות והתקשורת, יחסי ציבור, הן כשכיר והן כעצמאי יודע ליצור קשרים טובים עם עובדים, שותפים עסקיים ומעסיקים, יציאה לקורסים והשתלמויות. עשיה רבת תהפוכות ותנועה.

בנושא כספים המצב הכספי משתנה, אין בו יציבות.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי