אורית של רפאל

חרבות

עשר חרבות

עשר חרבות סדרת האוויר, סדרת החרבות היא סדרה של חשיבה והגיון קר, האדם מבין שעליו לממש ולבצע את רעיונותיו, קלף של  עשיה שהשיקולים נובעים מהאינטלקט ללא ערוב של הרגש. ביסוד האויר קיים אתגר שעל האדם ללמוד בין אם ירצה ובין אם ידחף ללמוד על ידי היקום. לאחר שבתשע חרבות האדם מתעמת עם הפחדים והכשלונות הוא לומד את השיעור וכמו ניצול אחרי סערה הוא מגיע לחוף מבטחים. ככל קלפי העשר זהו קלף של אפילוג ראשיתו של הסיפור בטעות שנעשתה, המשכו בסבל ולמידה של הלקח וסיומו ביכולת של האדם לפתוח דף חדש ולהשתקם.

.הסמלים בקלף בין שמים שחורים ועננים קודרים לאדמה חרבה שוכב ניצול המסמל את השיעור הקשה שעבר אך הרקע הצהוב והכחול  שילוב הצבעים הזה מסמל  הכחול את הפוטנציאל, האופטימיות, ההזדמנויות, חופש הביטוי, העצמאות והתקוה, הצהוב שמסמל את השכל והאינטלקט את החריצות, הכוח, הדימוי עצמי אלו כוחות שיאפשרו לדמות לפתוח דף חדש.

מיתולוגיה הקלף מייצג את החלק בחיים בו השואל נמצא לאחר השיעור הקשה אותו עבר. שלב בו מתחילים החיים מחדש. על הקורא לבחון שאכן היה שיעור קשה ואין זה מצב בו הקלף מייצג אזהרה שהשואל מתעלם מהשיעור ומהקשיים. השיעור יגיע השואל ילמד אותו בדרך הקשה. הקלף מזכיר לכולם שלומדים מקשיים, ומתפתחים רוחנית לאחר שלומדים את השיעור.

 בקריאה קלפי העשר מייצגים את ההמשך, בקלפי התשע הסתיים המסע, בקלפי העשר הוא מתחיל מחדש במקום שבו נגמר המסע הקודם וממשיך להתפתח.  קלפי העשר מייצגים את השלמות את האחדות. הם סופו של הסיפור. מה קרה לאחר סיום המסע. בסדרת ההחרבות לאחר ההתמודדות עם האתגר אותו הציב קלף תשע החרבות האדם למד את השיעור הקשה והוא יכול להתקדם בחייו בכל תחום בו נוגעת השאלה משפחה, עבודה, התפתחות אישית.

בנושא זוגיות הזדמנות להתחלה חדשה

בנושא קריירה הזדמנות להתחלה חדשה

בנושא כספים הזדמנות להתחלה חדשה

 

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי