אורית של רפאל

חרבות

שמונה חרבות

שמונה חרבות כבלים וגדרות. מצב של חסימה כתוצאה מכך שהאדם מאפשר לרגש לשלוט והוא אינו פועל כפי שצריך לפעול ממקום של הגיון. הכבלים והגדרות שסוגרות את האדם יכולים להיות חוזה, סוד, זוגיות, נישואין, עבודה מחייבת והתחייבות לעבודה, את כל אלא יש להפר על מנת להשיג את המקום של האיזון והשלמות.

הסמלים בקלף האישה מסמלת פאסיביות, רגישות, אינטואיציה ויכולת להעניק. האדמה הכתומה והכתונת הכתומה מסמלות את עולם הרגש, מיניות, גמישות יצריות ויצירתיות, איזון בין הגוף הפיסי לגוף הרוחני. הכבלים לא מאפשרים לאנרגית הכתום לקרות. הכבלים שעוטפים את האישה לא מאפשרים תנועה הגדר שיוצרות החרבות סביבה חוסמת אותה. החומה מסמלת מחסומים או מכשולים שקיימים בחייו של האדם, ומקשים עליו לעשות את הצעד הנדרש על מנת להשתחרר מהם. העינים מסמלות שיפוט ומודעות, הן מסמלות את הדרך בה האדם מתבונן על חייו, העיינים החסומות מחייבות שינוי גישה שינוי של זוית ראיה. השלולית בה עומדת האישה מסמלת עיכובים קטנים, אכזבות האדם עובר חויה המעכבת אותו מלהתפתח. הרקע האפור מסמל את החיפוש אחר האיזון.

מיתולוגיה ברגע האמת בבית התפילה כשאימו לבד אורסטס מרים את חרבו ולא מצליח להרוג אותה. היא מנסה לדבר על ליבו ולפנות אל רגשותיו, אך ללא הועיל אורסטס לא מוריד את חרבו ואינו משחרר אותה מהאיום שלו לכן היא קוראת לאלות הנקם ובשמן מבטיחה לו כי הן תרדופנה אותו עד יום מותו.  הקלף מייצג מצבים בחיים בהם יש לנהוג באופן קר ללא רגש, למרות שהסיטואציה קשה כי מחד היא רגשית ומאידך האדם חייב לפעול באופן רציונלי. אך הרגש כובל את האדם ולא מאפשר פעולה.

בקריאה קלפי השמונה משלבים את הרוחניות עם יכולת מעשית, האדם עבר תהליך של התפתחות והגיע לשלב בו עליו לצעוד צעד אחד על מנת לעבור לשלב הבא בתהליך. זהו שלב של סיום והתחלה תהליך של מעבר ושינוי. לאחר אותה פסיעה האדם יגיע לאיזון והרמוניה בחייו. הכבלים הפחדים החששות מונעים מהאדם לצעוד את הצעד הנכסף שיביא אותו לאיזון

בנושא זוגיות האדם נמצא במצב שחוסם אותו ומונע ממנו זוגיות או שהוא חי בתוך זוגיות שמגבילה אותו.

בנושא קריירה האדם נמצא במצב שחוסם אותו ומונע ממנו קריירה ותעסוקה או שהוא עובד במקום עבודה שחוסם ומגביל אותו.

בנושא כספים חובות כספיים המגבילים את יכולת הפעולה של השואל.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי