אורית של רפאל

חרבות

שבע חרבות

שבע חרבות הוא קלף של ערמומיות קלף של תכנון וביצוע. האדם מעשי, אקטיבי, הוא טקטי ומתוחכם. האדם פועל בצורה אסטרטגית ומיישם רעיונות מהרוח אל המציאות. ההתפקחות בקלף זה מביאה את האדם לתובנה שיש לפעול ממקום של הגיון וקור רוח.

הסמלים בקלף המחנה הנמצא ברקע מסמל את הצורך של האדם במשמעת בחוקים על האדם להיות ממוקד בהגשמת המטרות שלו. החייל מסמל נחישות כובעו האדום ונעליו מסמלים עשיה. החייל נושא חמש חרבות אותן גנב ממחנה האויב, הוא משאיר שתיים. תכנון ואסטרטגיה מובילים  את החיל לקחת חמש חרבות על מנת לא לאפשר לאויב להלחם אך בהשאירו שתי חרבות הוא מאפשר להם לשגת ולהתגונן.

מיתולוגיה אלקטרה ואורסטס נפגשים לאחר שנים שלא התראו, יחד הם מתכננים את כניסתו של אורסטס לארמון ואת רצח האם. הקלף מייצג מצבים שבהם יש להשתמש בחשיבה קרה, בתכנון באסטרטגיה נכונה על מנת לנצח. במידה והשאלה נשאלה על ידי שואלת הקלף מעלה את חשיבות היחסים בינה ובין אביה.

בקריאה בעוד שקלפי השש הם קלפים של השגים, הצלחה, הרמוניה ושלמות בעולם החומר. קלפי השבע מייצגים את הרוח המעבר בין החומר לרוח מחוייב מציאות של התפתחות רוחנית. ביסוס החומר מאפשר להתמודד עם הרוח והאתגרים שלה. קלפים שמייצגים שינוי תפיסה, יכולת ראיה של שני צידי המטבע. שינוי התפיסה מביא את האדם לחשיבה טקטית קרה והגיונית שמאפשרת לו את ההתפתחות הרוחנית אליה הוא שואף.

בנושא זוגיות על מנת להשיג את בן או בת הזוג, על מנת לשמור על הזוגיות הקיימת יש להתנתק מהרגש ולפעול בצורה אסטרטגית.

בנושא קריירה על מנת להשיג את מקום העבודה הרצוי, על מנת לשמור על מקום העבודה הקיים, על מנת להשיג פרויקטים או לקוחות. על מנת להעסיק עובדים רצויים למערכת יש להתנתק מהרגש ולפעול בצורה אסטרטגית.

בנושא כספים השקעות כספיות שנובעות מטקטיקה ברורה.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי