אורית של רפאל

חרבות

שלוש חרבות

שלוש חרבות הוא תוצאה של חוסר ההתמודדות של האדם עם קלף שתי חרבות, למרות האזהרה שיש להתמודד עם המציאות ועם האפשרויות לכישלון האדם נשאר עיוור למצב ועכשיו הוא מתמודד עם התוצאה הקשה והכואבת. למרות הכאב למרות תחושת הכישלון, זהו שיעור שעל האדם לעבור בדרך להתפתחות רוחנית. היתה לו ההזדמנות בקלף שתי חרבות למנוע את הכאב והכישלון ההתעלמות הביאה לכך שהשיעור ילמד דרך כאב.

הסמלים בקלף הלב האדום מסמל את העולם הרגשי של האדם, החרבות הנעוצות בו מסמלות את הכאב שהוא חש עקב הכשלון.  עננים מסמלים סיטואציות בחיים אשר מצלות על שאר חייו של האדם. הסחות דעת, אכזבות, עיכובים המגבילים את האדם ואת יכולתו לקבל החלטות. גשם מסמל ברכה בקלף בו הסמלים קשים חשוב לזכור שאתגר קשה גם הוא מוביל להתפתחות רוחנית שהיא בסופו של דבר ברכה לאדם.

מיתולוגיה הנקמה של קליטמנסטרה באגממנון הינה נקמה קרה ומתוכננת היטב. 10 שנים היא מתכננת את הנקמה ויותר מזה היא מזהירה את אגממנון בעומד לקרות. למרות האזהרות הרבות אגממנון שב לביתו מתוך ידיעה מה עומד לקרות, אך הוא מתעלם. הקלף מייצג מצבים של כשילון צפוי. כתוצאה מהתעלמות ממציאות אנו חווים את חווית הכישלון. קיים אלמנט של הרס עצמי שכן אין כאן מוטיב של הפתעה, אלא ידיעה ברורה ממנה מתעלמים.

בקריאה קלף השלוש מייצג את התוצאה שהתקבלה לאחר ההתמודדות עם התפכחות מהאס ומהשלמות שלו, וההבנה הנובעת מהתמודדות עם המציאות והעדר השלמות שבה. בקלפי השלוש מתקבלת התוצאה לטוב או לרע מתקבל השכר לעשיה של האדם.  המספר שלוש מייצג את הילד שנברא מהגבר ומהאישה הוא פרי המאבק, הלמידה, התמודדות, וההשלמה. בקלף שלוש חרבות מאחר ולא התמודדנו עם המציאות אנו משלמים בכאב, בקשיים ובכישלון. אין הפתעה הכישלון נובע מחוסר התמודדות, ולא מכוח עליון ומפתיע.

בנושא זוגיות כשלון הזוגיות, בגידה, יחסים הגורמים לכאב, התעלמות מבעיות המובילה לפרידה.

בנושא קריירה כישלון של פרויקט, בגידה של עובד או מעסיק, התעלמות מבעיות המובילה לקריסה עסקית.

בנושא כספים הפסדים, השקעות שנכשלו.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי