אורית של רפאל

חרבות

שתי חרבות

שתי חרבות קושי להתמודד עם המציאות, מצב בו האדם עומד בפני החלטה, עליו להיות הגיוני ושקול, אך הפחד גורם לו לקפאון. במצב זה יש לעודד את השואל לבחון את הסיטואציה בסביבה שהיא אוהדת בין אם במהלך הקריאה ובין אם בהתיעצות עם מטפל. הבנת המכשולים והתמודדות איתם מסירה את הקיפאון ומאפשרת תגובה נכונה.

הסמלים בקלף האישה מכוסת העינים מסמלת את חוסר הרצון להתמודד עם המציאות הידים המחזיקות את החרבות מוצלבות מסמל קיפאון ורצון להגן על הגוף. הסלעים והים מסמלים את הסערה בהתהוותה. הלבוש הכסא עליו יושבת האישה והרקע אפורים מסמלים את הצורך של שילוב הרוח והחשיבה הקרה עם הפיזי. חרמש הירח למרות שהוא חסר הוא נמצא בשלבי התמלאות, פעולה נכונה תביא התמלאות קפאון ישאיר את האדם בחוסר.

במיתולוגיה אורסטס עד למריבה קשה בין אימו המלכה קליטמנסטרה ואביו המלך אגממנון לאחר שאביו העלה את אחותו איפגיניה כקרבן לאלה ארטמיס. אורסטס אינו יכול לשאת את המריבה ומתנתק על ידי זה שעוזב לחדר אחר עוצם עיניו ואוטם אוזניו. הקלף מייצג מצב של התעלמות מהמציאות. אם בשל חוסר יכולת להתמודד איתה, אם בגלל התעלמות מהעובדות הקיימות במציאות. 

בקריאה קלף השניים מייצג התפכחות מההתחלה של האס מהשלמות שלו. המציאות רחוקה משלמות יש בה אתגרים ומכשולים שצריך להתגבר עליהם ולהתבגר איתם על מנת לעבור תהליך ולחזור אל האס. קלף השניים הוא קלף של שבר. חלום ושברו שלמות מול מציאות החיים. השואל ניצב בפני אתגר עוצם את עינו ומתעלם מהבעיות הצפויות לבוא. הקלף קורא לשואל לפקוח את עיניו ועל מנת להתמודד להכין רשימה שכל כל הבעיות האפשריות הצפויות במצב הקיים ולהתמודד איתן. 

בנושא זוגיות עצימת העינים מרמזת על חוסר רצונו של השואל להתמודד עם הבעיות הקיימות בזוגיות או הבעיות המביאות אותו להעדר זוגיות.

בנושא קריירה עצימת העינים מרמזת על חוסר רצונו של השואל להתמודד עם הבעיות הקיימות בקריירה ובמקום העבודה או הבעיות המביאות אותו להעדר קריירה.

בנושא כספים מינוס לא נעלם כשעוצמים עינים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי