אורית של רפאל

גביעים

מלך הגביעים

מלך הגביעים מייצג את ה"אמא הפולנייה". זו שמטפלת בכולם קמה עם הנץ החמה דואגת שכולם יתעוררו ויצאו בזמן לבושים ומצוידים כראוי, מנקה מבשלת ודואגת שהדירה תהיה בית.  האדם מונע על ידי הצורך ביציבות רגשית, זוגית וביציבות בבית., קיים צורך עז להיות נאהב. אדם רגיש, פגיע, המחפש אהבה וסימפטיה. אדם  שאוגר זיכרונות רגשות ומזכרות מהעבר. לעיתים גם שומן. מתקשה לשחרר ולהפרד מדברים ישנים גם אם אינו זקוק להם יותר. תלותי בעיקר באימו.

הסמלים בקלף המלך מסמל מחשבות ותחושות הקשורות בשליטה, כוח וביטחון. דרכי הפעולה של המלך נוגעות באינטרסים שלו, והאינטרס שלו הוא הגנתי, המלך יוצא לפעולה בשעה של מתח. המלך יושב על כס מלכותו כשהוא בלב ים, מסמל תהליך אותו עובר האדם וכמו בכל תהליך יש בו חוסר וודאות רגשית ומאבקים רגשיים. הים כסמל רגשי וכס המלכות הצף עליו באיזון מלא, מסמל יציבות ואיזון נפשי מתוך ההבנה שהגלים הרגשיים, הם חלק מהתהליך. הגלימה הצהובה העוטפת את מלך הרגש והאמון מזכירה כי תמיד יש לתת מקום גם לשכל ולאינטלקט, בגדו בצבע התכלת מסמל אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה. והצעיף האדום מסמל את החיות, העשיה.

אסטרולוגיה מזל סרטן בין ה 22 ביוני לבין ה 21 ביולי שייך ליסוד המים התכונות המיוחסות למזל זה הן רגישות, רגשנות, חמימות, מגנטיות, אינטואיטיביות, מופנמות, ביישנות, חמלה, נתינה הם אנשים מרתקים, מסתוריים, שמרניים, נוסטלגיים, ובעלי זכרון.  מתן חשיבות לערכי משפחה לביתיות, ומתן חשיבות לביטחון בכל התחומים, וגם מצבי רוח משתנים, דאגנות, חוסר בטחון.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של המלך מייצג  את האנרגיה הזכרית. בטבע הזכרים פאסיביים לדוגמא האריה אינו עושה דבר עד לרגע שיש איום על הלהקה, רק אז הוא יוצא להגן. המלך מתעורר במצבים של מתח של לחץ פנימי או סביבתי. התנהגותו האופינית של המלך היא חיפוש אחר יציבות רגשית, שמירה על הקיים והמוכר, שמירה על התא המשפחתי. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של ויתור על המוכר ויתור על הידוע ומימוש היכולות למען הגשמה עצמית.

בנושא זוגיות. זוגיות והקמת משפחה חשובים ביותר לאדם, קיים צורך באינטימיות, ובתחושה של בטחון רגשי יש נטיה לחנוק את בן או בת הזוג.

בנושא קריירה הצורך בבית ומשפחה מקטין את הצורך והרצון לבנות קריירה, נשים יעדיפו לנהל את משק הבית בעוד שגברים יעדיפו לעבוד בעסק משפחתי בין אם שלהם ובין אם של המעסיק על מנת לקבל תחושת משפחתיות והגנה.

בנושא כספים כספים הנובעים מעסק משפחתי בו האדם שותף, ההשקעות נובעות מהפחד לאבד לכן הן זהירות ביותר.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי