אורית של רפאל

גביעים

מלכת מגביעים

מלכת מגביעים מייצגת אדם מיוחד, שונה, מיני, שאינו מפחד לקחת סיכונים, חיפוש של אמת, ורצון להבין את מקורם של הדברים. משיכה לתחומי המיסטיקה, הפסיכולוגיה, הקרימינולוגיה וההתפתחות אישית. אדם אינטואיטיבי, בעל כושר ניתוח של המציאות,  ובעל מבט החודר את החומות המקיפות את האדם אל תוך נשמתו. אדם טוטלי חייו צבועים בשחור או בלבן, יש בו מסתורין, הוא נאמן לדרכו. לעיתים האדם הופך לחשדן, מסבך את חייו,  וסובל מדיכאון, מהתמכרויות ומפחדים.

הסמלים בקלף המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה את הכוח, ואת יכולות העשיה שלה, בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות. גלי הים מסמלים יצריות, גלימתה הלבנה מסמלת טוהר אך פנים הגלימה אדום מסמל את היצריות, המיניות, הפריון, הגביע של מלכת הגביעים שונה משאר הגביעים המצוירים בסדרה הוא סגור ידיותיו מלאכים מתפללים וצלב בראשו, במידת מה הוא מזכיר את הגביע המשמש בכנסיות לשמירת שרידי קדושים. יתכן ומסמל את הגביע הקדוש ממנו שתה ישו. הצלב מסמל את המאבק המתמיד בין החומר והרוח.  

אסטרולוגיה מזל עקרב בין 23 באוקטובר לבין 21 בנובמבר שייך ליסוד המים התכונות המיוחסות למזל זה הן יכולות פסיכולוגיות להבנת האחר, משיכה לנסתר, בעלי חכמת רחוב, מלאי תשוקה מיניות, יצריות, עומק, פיקחות. וגם הרסנות, ערמומיות, אפלוליות, צורך לחטט בפצעים כואבים של עצמם ושל הסביבה.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמא הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופינית של המלכה כרוכה בלקיחת סיכונים, ביצירת שינויים, היא נאמנה לעצמה לרגשותיה, למעשיה ולאמונתה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של פשטות, רוגע, זרימה ושינוי ללא מהפכות.

בנושא זוגיות רגישות, הקשבה, מין, מיניות, תשוקה, תאוות בשרים, הבנת בן או בת הזוג ומניעיו הפסיכולוגיים. קשרים שעולים על שרטון יש נטיה לפרק במהירות.

בנושא קריירה העזה, אינטואיציה, הבנת העובד, הבנת המעסיק, הבנת השותף עסקי, הבנת המתחרה המתחרה, ומניעיו הפסיכולוגיים.

בנושא כספים ירושה, רווחים הנובעים משימוש בכספים של אחרים, רווחים הנובעים מימוש ומכירת נכסים של אחרים.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי