אורית של רפאל

גביעים

אביר הגביעים

אביר הגביעים חולם חלומות שלא מגיעים לידי מימוש בעולם הפיזי. הזדמנויות למימוש מגיעות בשפע חשוב להתבגר ולהבין שלא ניתן לחיות בחלום יש לממש את החיים ולעיתים כשהאביר הלבן כן דוהר ברחוב דיזנגוף באמצע החום של תל אביב צריך רק לזהות אותו ולתת לו את ההזדמנות להכנס לחייו של האדם.

הסמלים בקלף האביר מסמל נאמנות והגנה על מה שחשוב לאדם בחיים על המחשבות, על התחושות ועל ההרגלים. הוא מסמל את הצורך בבדק בית על מנת לאפשר התבגרות. הסוס מסמל  אמביציה ומניעים חזקים להתקדמות, יכולת לעבוד קשה, סוס בצבע לבן מייצג אמביציות ודחפים להצליח המבוססים על כוונות מאוזנות. הנוף שבו עובר נחל מסמל את הנתיב הייחודי של האביר שחייב להתמודד עם חוסר ודאות או אתגר בחייו עליו להתעמת עם המכשול כחלק מההבנה שבחיים בניגוד לחלומות יש אתגרים שחייבים להתגבר עליהם על מנת להתבגר.

יסוד המים אנרגיה שעוזרת להמשיך הלאה, לעבור שלבים בחיים, להתחדש והוא מיוצג על ידי גביע. האנרגיה של המים, הזרימה מאפשרים במקומות חסומים לוותר על כעס, על אגו ועל כאב ולמצוא את מה שמקדם, יסוד שמחזיר לאדם את האמון בעצמו. היסוד מופיע כשהאדם תקוע. יסוד המים הוא האמונה והאמון, הוא היכולת להתחבר אל אנרגית היקום ולהתמלא.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של האביר מייצג אנרגיה של התבגרות. אנרגיה שהופכת בסופו של התהליך לאס התנהגותו האופינית של האביר היא התנהגות של בנית מגדלים באויר, חלומות ללא מימוש, רצון ללא עשיה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מימוש, הכנסת אנרגית עשיה לחייו של האדם. חלומות מתגשמים כשהאדם מוכן להם ומזהה את ההזדמנות ופותח בפניה דלת.

בנושא זוגיות חלומות רומנטיים על זוגיות מושלמת, היא אכן תגיע אך האדם לא בהכרח יזהה אותה.

בנושא קריירה חלומות על הצלחה בתחום העסקי, על הגעת פרויקטים גדולים, על עובדים מושלמים, על מעסיק מושלם. האפשרות קיימת אך האדם לא בהכרח יזהה את ההזדמנויות.

בנושא כספים השקעות המונעות על ידי רגש.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי