אורית של רפאל

גביעים

נסיך הגביעים

נסיך הגביעים מייצג אדם של יצירה, אומנות וטיפול בזולת, מופנם, המתקשה לבטא את עולמו הפנימי ונחבא אל הכלים. אדם מיוחד, אופטימי, נותן אמון ובוטח, רגיש ובעלי עולם פנימי עשיר. יש נטיה לחיות בחלום. האדם בטוח כי כל הסביבה בין אם הקרובה לו ובין אם הרחוקה מבינה ומכירה את עולמו הפנימי כשבמציאות אין דבר רחוק מהמציאות מזה. עליו לבטא את עצמו על מנת ליצור תהליך והתפתחות. קיים באדם קושי להתמודד עם המטלות החומריות של העולם לארגן את הזמן, לארגן כספים.

הסמלים בקלף הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשיה, גילו הצעיר של הנסיך גורם לו לקושי לממש את האפשרויות כתוצאה מחוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום. בגדיו הרכים והצבעים הפסטליים מסמלים דמיון, רגישות ורוך. הנוף בגבו של הנסיך הים הגלי מסמל את עולמו הרגשי הסוער, את חוסר הודאות בחייו. עליו להתעמת עם רגשותיו וללמוד לבטא אותם בצורה מלאה ונכונה כחלק מההבנה שבחיים בניגוד לחלומות יש אתגרים שחייבים להתגבר עליהם על מנת להתפתח ולצמוח.

אסטרולוגיה מזלדגים בין ה 19 בפברואר לבין ה 20 במרץ שייך ליסוד המים התכונות המיוחסות למזל זה הן מסתוריות ומיסטיות אידיאליזם, אינטואטיביות, בעלי השראה ודמיון. עדינות, סובלנות, חמלה. וגם בלבול, ערבוב בין מציאות לדמיון, קושי במימוש.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופינית של הנסיך נוגעת בצורך לביטוי רגשי, למימוש העולם הפנימי העדר חיבור למציאות, חיים בפנטזיה, קושי לטפל בצד החומרי של החיים. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מימוש דרך יצירה.

בנושא זוגיות מלאי רכות, אהבה, רגישות, איכפתיות, אמפטיה וסימפטיה לבן בת הזוג

בנושא קריירה יצירה ויצירתיות, טיפול, מיסטיקה ואומנות, חייב להיות גורם המטפל בצד הניהולי והחומרי של העסק.

בנושא כספים עדיף למצוא אדם שבוטחים בו שיטפל בכל הצד החומרי של החיים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי