אורית של רפאל

גביעים

עשרה גביעים

עשרה גביעים סדרת המים, סדרת הגביעים היא סדרה של התחדשות ואמון, האדם מבין שהשפע נמצא בהשג ידו כל שעליו לעשות זה להאמין ביכולותיו להאמין ביקום. האדם מתגבר בזכות האמונה שלו ויכולת ההתגברות שלו על המכשולים והאתגרים וזוכה לשפע, להצלחה, לאושר ולשלמות בכל תחומי החיים. בקלף תשעה גביעים המטרה הושגה המסע הושלם האפילוג מראה כי האדם ידע לשמור על נכסיו החומריים והרוחניים כאחד.  

הסמלים בקלף זוג ושני ילדים מסמל משפחה הבקתה מסמלת אושר מהקיים, השגים חומריים חשובים פחות מהשגים רגשיים ורוחניים. הנחל מסמל מצבי חיים ושינויים שחייבים לעבור כחלק מהזרימה וההשתנות בחייו של האדם. הקשת שנוצרת מהגביעים מעל המשפחה מסמלת את המערכת התומכת הקיימת בחיי המשפחה.הצבעיםהבהירים משרים אופטימיות שמחה ותקוה.

מיתולוגיה קופידון ופסיכה חוזרים למחרת על מנת להתחתן ומגלים כי ונוס נמצאת ליד זאוס. קופידון יוצא להגן  על פסיכה, אך זאוס מבטיח לו את ברכת האלים ואת ברכת אימו. פסיכה נדרשת להפוך לאלה, ותפקידה הוא אלת הנפש. הקלף מייצג את המקום של השואל, שבו הוא הגיע לשלב שמשאלותיו מתגשמות ועליו לדעת לשמור על האושר הזה.

בקריאה קלפי העשר מייצגים את ההמשך, בקלפי התשע הסתיים המסע, בקלפי העשר הוא מתחיל מחדש במקום שבו נגמר המסע הקודם וממשיך להתפתח.  קלפי העשר מייצגים את השלמות את האחדות. הם סופו של הסיפור. מה קרה לאחר סיום המסע. בסדרת הגביעים האדם יודע לשמור על כל מה שהשיג בקלף תשעה הגביעים. שפע, הצלחה, אושר, שמחה, אמון, שלמות בכל תחום בו נוגעת השאלה משפחה, עבודה, התפתחות אישית.

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי