אורית של רפאל

גביעים

תשעה גביעים

תשעה גביעים קלף של אמון וסיפוק, הצלחה, אושר, שפע פוריות הצלחה הנובעת מאמון ואמונה. זרימה ויכולת התחדשות בחיי החומר והרוח. בקלף תשעה מטבעות ההצלחה נבעה מעבודה קשה בקלף זה ההצלחה נובעת מסבלנות ואמון בדרכים של היקום לתגמל את האדם. היקום מאותת לאדם, עקשנות, סרוב לוותר לא מאפשרים ראיה של הסמנים. בקלף זה האדם קרא את כל הסימנים של היקום.

הסמלים בקלף הדמות יושבת ישיבה יציבה ובטוחה, ידיו שלובות ומגנות חיוך על פניו הוא לבוש בגד לבן המסמל טוהר, ניקיון, תמימות, צניעות, שלווה, צבע ההארה.הצבע מצביע על אמונה חזקה ועל שלמות בכל הנוגע לקבלת ההחלטות בחייו של האדם. הכובע האדום מסמל עשיה, הדמות הגיעה למקום בו היא יושבת דרך עשיה רוחנית (הלבן של הבגד) האדום מסמל חיים, חוזק, חיות, הצבע האדום הוא סמל אוניברסאלי להתחדשות ולאלמוות. הקשת שנוצרת מהפרגוד והגביעים מסמלת את המערכת תומכת הקיימת בחייו של האדם.  שילוב הצבעים התכלת מסמל פוטנציאל, אופטימיות, הזדמנויות, חופש ביטוי, עצמאות ותקוה, הצהוב שמסמל את השכל והאינטלקט את החריצות, הכוח, הדימוי עצמי אלו כוחות שאיפשרו לדמות להגיע למקום שהיא יושבת בו.

מיתולוגיה פרסיפונה, אלת השאול נרגשת מסיפורה של פסיכה מאפשרת לה להכנס ולצאת ללא פגע ואף משאילה לה את הפודריה. פסיכה שאינה יודעת כי רק לאלים מותר להשתמש בפודריה פידרה את עצמה ונרדמה לנצח. קופידון מגלה על מאמציה של פסיכה משתחרר מאחיזתה של אימו ומציל אותה. קופידון מבקש מזאוס להשיא אותם. בתמורה קופידון לא יעולל תעלולים עם חיציו שיגרמו מורת רוח לאלים. הקלף מייצג התגשמות של משאלה. קלף של הצלחה אישית קלף של הגשמה זהו קלף המייצג את הפרידה של הבן מאימו.

בקריאה קלפי התשע מסמלים סיום, שלמות. קלפים התשע מסיימים את המסע שהחל בקלפי השתיים  שתכליתם היתה תיקון השבר לאחר השלמות של קלפי האס, בקלפי השתיים התחיל הלימוד והתפתחות. בקלפי התשע המסע הושלם ואנו חוזרים למקום השלם. תשעה ירחי לידה תשעה חודשים בהם העובר מתפתח מרעיון לאדם שלם. האדם בעל שקט פנימי, ללא צורך לשנות, בטחון עצמי, חיבור לאמת. האדם עבד קשה ועכשיו הוא נהנה מפרות עבודתו

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי